fbpx

Франківців запрошують на документальний кіноперформанс "Стрічка"

Політика 14:49, 06.08, 2022

“Стрічка” – це історії людей, які вимушено покинули свої міста, але передані без зображення в класичному сенсі кінематографа.

перформанс Стрічка

«Стрічка» — перфоманс, що побудований як фільм, але в якому не використовується звичні засоби візуальної мови. Картинку замінює текст — титри, які є посередниками між глядачем й перформерами. Таким чином головним інструментом сприйняття фільму стає уява. Насильництво, зафіксоване у «документах» війни — фото чи відео, блокується психікою через травмування та емоційне виснаження при щоденному перегляді. Аби не посилювати травму — мистецтво передбачає дистанцію, але повною мірою передає досвід через емоційну складову. В перформансі беруть участь люди, що вимушено переїхали зі своїх міст до Івано-Франківська. Сценарій перформансу побудований на аудіальній композиції, що керує візуальною складовою, пояснює автор ідеї Євгеній Арлов.

Подія відбуватиметься в кінотеатрі “Люм’єр” (вул. Михайла Грушевського, 3). Триденний показ відбудеться 5, 6, 7 серпня, початок о 18.30.

Також перформанс можна буде побачити в мистецькому просторі «Ваґабундо» (вул. Пилипа Орлика, 7) 12, 13, 14 серпня о 17.00-20.00.

Вхід безкоштовний, але потрібна реєстрація.

Для тих, хто не зможе долучитись до перегляду фізично, онлайн-трансляція за цим посиланням.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: