fbpx

Франківські атовці висунули ініціативу доступного розмитнення авто для ветеранів

Політика 11:42, 03.03, 2020

Франківська “Міська асоціація учасників АТО” підтримала позицію побратимів із Рух Ветеранів України з приводу доступного розмитнення автомобіля для учасників бойових дій. Ветерани вважають, що учасники теперішньої війни повинні бути в переліку пільговиків, для яких пропонують запровадити спецумови розмитнення авто.

“Питання із доступним розмитненням авто для ветеранів АТО/ООС досить давно витає у повітрі. Деякі політичні групи або організації намагались або намагаються протягти законопроєкти по розмитненню автотранспорту під свою комерцію.

Нещодавно депутатами із фракції «Слуга народу» було подано чотири законопроєкти для пільгового розмитнення деяких категорій автотранспорту для «інвалідів» та «чорнобильців». Це законопроєкти від Галини Третякової та її команди і Олександра Дубінського.

Ми дуже раді, що ці депутати згадали про деякі незахищені соціальні групи населення, але де в цих законопроєктах учасники бойових дій, ветерани війни із росіянами? Чи нашим хлопцям і дівчатам не потрібна допомога в отриманні доступного автотранспорту, щоб із глухого села приїжджати в районний або обласний центр для отримання медичної допомоги чи соціальної підтримки? Чи в нашій державі всі учасники бойових дій, після служби, отримали гідну роботу із високим рівнем заробітної платні, щоб мати змогу придбати та розмитнити авто по стандартній процедурі?” – висловився координатор Асоціації Василь Андріїв.

Міська асоціація як частина всеукраїнського ветеранського руху звернулася до профільного Міністерства ветеранів з вимогою створити робочу групу для знаходження шляху із подолання соціальної несправедливості.

“Ми не просимо видати кожному ветерану по автомобілю, ми не просимо безкоштовного розмитнення! Ми розуміємо, що це утопія на цей час. Але ми впевнені, що це питання можна вирішити шляхом створення умов для доступного розмитнення авто для учасників бойових дій!” – зазначають франківські ветерани.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: