fbpx

"Не допустити особливого статусу Донбасу в умовах війни": франківські депутати виступили з заявою

Політика 11:52, 09.10, 2019

Івано-Франківська міська рада звернулася до президента Зеленського та ВРУ щодо недопущення запровадження особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей.

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради зачитали заяву проти плану Зеленського реалізувати «формулу Штайнмаєра» .

«Жодного особливого статусу територій України в умовах війни бути не може», – зазначено у депутатській заяві.

Депутати вважають такий крок капітуляцією та здачею національних інтересів України.  

«Введення в дію закону про особливий статус Донбасу – це однозначний сигнал всім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе особливого статусу і диктувати  Україні свою волю. Це однозначний сигнал світові, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом. Це прямий шлях до остаточної деінтеграції України, продовження війни на покоління з метою знищення нашої держави», – зазначено в заяві.

Відтак франківські депутати у заяві вимагають від Президента України не допустити введення особливого статусу окупованих територій  ні за так званою «формулою Штайнмаєра», ні шляхом внесення змін в законодавство України.

І проводити вибори в окупованих територіях тільки після повної деокупації.

"Не допустити особливого статусу Донбасу в умовах війни": франківські депутати виступили з заявою 1

КУРС писав, що Івано-Франківська обласна рада спеціально зібрала позачергову сесію, щоби висловити свою позицію з приводу так званої формули Штайнмаєра. І прийняла відповідне звернення.

Такі ж сесії відбулися у районних центрах – в Надвірній, Коломиї та Косові. Міська рада Івано-Франківська, що зібралася на позачергову сесію, скликану задля погодження добровільного приєднання Черніївської та Підлузької сільських громад до Франківська, спромоглася лише на заяву.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: