fbpx

Франківських підприємців запрошують прокачати креативне мислення

Політика 08:46, 30.09, 2023

В Івано-Франківську у жовтні стартує навчальна програма “Креативне підприємництво”, яку створює Фонд Промприлад у партнерстві з Копенгагенським Інститутом Нейрокреативності (CINC)

Протягом останнього десятиліття у CINC досліджували, як працює мозок, коли людина креативить. Тепер на основі цих досліджень інститут допомагає підсилити свою креативність всім охочим: підприємцям, бізнесу, політикам, вченим. 

Українські експерти та дослідники з CINC створили програму, яка допомагає підприємцям відкрити власний потенціал креативного мислення та навчитися успішно реалізовувати ідеї в бізнесі, фокусуватися на креативних аспектах кожного етапу підприємницького шляху. 

Навчальна програма “Креативне підприємництво” для: 

  • підприємців, які “вперлися в стелю” в розвитку власної справи;
  • підприємців, які мають запит на перехід на наступний етап розвитку;
  • менеджерів та керівників, які хочуть впровадити креативні та сучасні підходи ведення справи у своїх командах та компаніях;
  • тих, хто бачить інновації як вирішальні для розвитку бізнесу 
чи власної справи;

Протягом 8 модулів навчання разом з експертами учасники пропрацюють всі складові підприємницького шляху, який веде від ідеї до зростання та масштабування власної справи, з використанням креативних підходів.  

Після програми для 20 учасниць відбудеться кейсовий візит до європейських партнерів для обміну підприємницьким досвідом (через обмеження воєнного стану тур лише для жінок-підприємиць).

Навчання триватиме з 27.10.2023 по 20.04.2024 наживо та онлайн і завершиться пітчингом та нетворкінгом на Промприладі. 

Вартість навчання – 38 500 грн. 

Троє представників релокованого бізнесу зможуть отримати компенсацію вартості навчання на програмі “Креативне підприємництво” завдяки грантовій підтримці партнерів.

Більше деталей та реєстрація за посиланням.

Проєкт реалізується Фондом Промприлад спільно з Копенгагенським Інститутом Нейрокреативності за підтримки Академії Підприємництва EFSE та за фінансового сприяння Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: