Франківський "Ураган" вдома поступився "Продексіму"

Політика 09:51, 15.12, 2020

До центального поєдинку 14-го туру Favbet Екстра-ліги обидва суперники підійшли з вагомими кадровими втратами.

У таборі “драконів” з різних причин були відустні Назар Швед та Сергій Коваль, тоді як наставник “мельників” Андре Броканело у звітному матчі не міг розраховувати на Петра Шотурму, Віталія Скорого та Максима Бессалова, повідомляє пресслужба НФК “Ураган”.

Тож зі стартових хвилин на майданчик в “Урагану” вийшла вже звична четвірка у складі Віталія Радевича, Романа Кордоби, Артема Фаренюка та Мар’яна Масевича, а місце у воротах зайняв Роман Колток.

Натомість “Продексім” розпочав поєдинок трьома легіонерами (Даніель Роза, Клаудіньо, Роніньо), яких доповнили Дмитро Сорокін та Кирило Ципун у воротах.

Першу гостру нагоду у зустрічі створили гості – це Роніньо після розіграшу ауту намагався поцілити у ближній кут, та Колток відіграв надійно. Відповідь “драконів” не забарилась, і випад “два в два” від Абакшина та Лебедя завершився неточним ударом останнього.

Опинився в центрі подій Лебідь і в наступних епізодах, але цього разу вже Ципун не дозволив нашому універсалу відкрити рахунок. Ближче до екватора першого тайму все більше і більше роботи додалось у Колтка, який раз за разом демонстрував свою майстерність у рамці воріт.

Все ж на 16-й хвилині матчу господарі пропустили – Клаудіньо, опинившись віч-на-віч з голкіпером, майстерно прокинув “круглого” і відкрив лік голам у матчі.  Ще до перерви “дракони” могли зрівнювати рахунок, та двічі з ударами Шеремети впритул впорався Ципун.

Після відпочинку краще виглядали гравці “Урагану”, що намагались забити швидкий гол і разом з тим відновити статус-кво. Але все сталось з точністю до навпаки – Корсун після передачі Зварича вдруге вразив ворота “драконів”. Пропущений м’яч не знітив господарів, які продовжили великими силами атакувати, і на перший план вийшла воротарська майстерність Ципуна. Протягом наступних хвилин Кирило довів, що не просто так є основним в національній збірній – двічі Микитюк і Кордоба, Лебідь, Абакшин не змогли переграти стража воріт ні в дальному, ні в ближньому бою.

На 37-й хвилині “дракони” таки зуміли сквитати один м’яч. Микитюк реалізував пенальті, призначений за гру рукою Роніньо у власному карному майданчику, – 1:2.

Такий перебіг подій ніяк не влаштовував франківців, тож Максим Павленко під завісу зустірчі перейшов на гру з п’ятим польовим, а воротарську футболку одягнув Абакшин. Найбільш реальну нагоду для взяття воріт при розіграші “зайвого” втратив Фаренюк, який з вигідної позиції не зміг проштовхнути м’яча повз Ципуна. А от “мельники” свій шанс таки знайшли – Корсун зі своєї половини майданчика ударом у порожні ворота встановив остаточні 1:3 на користь “Продексіму”.

“Ураган” Івано-Франківськ – “Продексім” Херсон – 1:3 (0:1)
Голи: Микитюк (37, пен) – Клаудіньо (16), Корсун (24, 40)
Попередження: Фаренюк (26) – Даніель Роза (13), Зварич (15), Роніньо (23)