fbpx

Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ

Політика 21:20, 02.12, 2019

«Ми за здоровий спосіб життя» – під таким гаслом у селі Білозорина провели кубок з мініфутболу, який приурочений створенню Пасічнянської об’єднаної територіальної громади. 

Організував свято для дітей і молоді депутат Надвірнянської районної ради, кандидат на голову Пасічнянської ОТГ Андрій Гунда

Переше місце посіла команда «Скеля», що з села Пнів, друге – «Бистриця» (с. Пасічна), третє місце – «Фортуна» (с. Білозорина), четверте – команда «Битків», п’яте – «Битківчик», шосте – «Ураган» (с. Пасічна).

Цікавинкою свята стала гра дівчат (збірної села Пнів) проти ФК «Ураган». Перемогли ураганівці 2-1.

«Ми відкриваємо зиму нашим турніром. Діти отримали багато емоцій від нього. Ці змагання присвячені об’єднанню в Пасічнянську територіальну громаду. В Пасічній, Пньові та Биткові є дуже багато спільного коріння та спільна історія. Тому доцільно, що вони об’єднались», – говорить Андрій Гунда. 

Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ 1
Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ 2
Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ 3
Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ 4
Футбол єднає: у Білозорині провели турнір з нагоди створення Пасічнянської ОТГ 5

Один із організаторів турніру Олексій Томин каже, що такі спортивні заходи потрібно проводити якнайчастіше.  Та висловив свою підтримку Андрію Гунді як кандидату на голову Пасічнянської ОТГ. 

«Ми друзі з дитинства. Він у свої роки багато чого добився, зробив. Зокрема, для громади села Пнів, Білозорина. Я впевнений, якщо він стане головою ОТГ, то зробить усе, щоб наші люди жили добре», – говорить Томин. 

Висловили вдячність за проведення турніру і організацію змагань депутат Пнівської сільської ради Володимир Агеєв та громадський активіст, граючий тренер ФК «Фортуна» Крошков Володимир

«Ми хочемо бачити його головою ОТГ. І депутатський корпус, і всі жителі села Пнів знають, що він прекрасна людина. І дякуємо, що він організовує не тільки турніри, але й своєю наполегливою працею робить багато для нашого села». 

Житель Білозорини Тарас Накладюк каже: 

«Я виріс у  цьому селі, колись тут грав у футбол. Тепер тут діти мають більше можливостей. За сприяння Андрія Гунди тут побудували майданчик, встановили штучне покриття. Добре, що є люди, які мають чіткий план розвитку. Тоді світле майбутнє чекає нас і нашу молодь. І спорт об’єднує. Слава Україні!»

Відзначимо, що вибори голови та депутатів Пасічнянської ОТГ відбудуться 22 грудня.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: