fbpx

«Голос» – це саме та команда, яка нам потрібна», – успішний менеджер Володимир Білоус

Політика 19:55, 07.10, 2020

Кандидат на посаду голови Коломийської ОТГ Володимир Білоус, який також балотується до Івано-Франківської обласної ради, розповів, чому вирішив приєднатися до команди «Голосу».

Володимир Білоус – успішний менеджер. Працює генеральним директором компанії «Best-run Consulting», яка займається автоматизацією бізнес-процесів. Клієнтами «Best-run Consulting» є великі українські та міжнародні бренди. Компанія входить до сотні найбільших фірм з найдинамічнішим розвитком.

«Ми старалися дуже пильно обирати політичну партію, з якою готові йти на вибори. В нас є дуже потужна команда в Коломиї, професійна команда. Ми розуміли, що час політики настане в будь-якому випадку. Ми досягли певної межі в громадському та бізнес-середовищі і розуміли, що треба рухатися далі», – розповідає Володимир Білоус.

Політик та його команда приєдналися до партії «Голос» чотири місяці тому. Та вибір на «Голос» впав ще після парламентських виборів у 2019 році.

«Ми обирали партійний бренд, який відповідає нашим цінностям, який є відкритим, ліберальним до бізнесу, – пояснює Володимир Білоус. – «Голос» – та команда, яка нам потрібна! Для місцевого осередку важлива підтримка фракції Верховної Ради. Коли ми познайомилися з Сергієм Рахманіним та Ярославом Юрчишиним (народні депутати від партії «Голос», – ред.), то зрозуміли, що зробили абсолютно правильний вибір».

Кандидатури всіх, хто хотіли приєднатися до коломийської команди «Голосу», затверджували на загальному голосуванні місцевого осередку.

«Ми маємо шанс побудувати інституційну партію. Партію, де є багато лідерів і можливість соціально-політичного ліфту, – підсумовує Володимир Білоус. – І що мене приємно вразило, керівник обласної організації партії «Голос» Володимир Тищенко чітко дав нам зрозуміти, що ми можемо вибудовувати команду самі. В кожного була можливість доєднатися, в кожного була можливість заповнити анкету. І всі учасники, які вже стали частиною цієї команди, приходили на співбесіду, ставили запитання до тих, хто хотів доєднатися до партії, далі відбувалося голосування і людину приймали або не приймали в команду».

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: