fbpx

«Голос» добився реакції влади на проблеми мешканців Ланчинської ОТГ після повені

Політика 19:43, 19.09, 2020
НА ФОТО: Ярослав Юрчишин у Лрнчині

Районна та обласна влада таки звернула увагу на проблеми мешканців Ланчинської громади, з якими ті зіштовхнулися після повені. Тепер у Ланчині та навколишніх населених пунтках активно працює техніка. 

Процес подолання наслідків стихії активізувався після візиту до громади народного депутата від партії «Голос» Ярослава Юрчишина, повідомляє координатор «Голосу» в Ланчинській ОТГ Василь Яремин.

«За ці два тижні вони зробили можливе і неможливе. І знайшлися кошти, бо людям говорили, що немає коштів, і почалися роботи. Сьогодні робота йде цілодобово», – розповідає Василь Яремин.

«Голос» добився реакції влади на проблеми мешканців Ланчинської ОТГ після повені 1
Ярослав Юрчишин, Василь Яремин та голова обласного “Голосу” Володимир Тищенко

Активіст «Голосу» відзначив – саме після візиту Ярослава Юрчишина на місце прибули як керівництво Коломийського району, так і Івано-Франківської області. Спецтехніка почала вивозити намул з підвалів, люди отримали довгоочікувану допомогу.

Нагадаємо, два тижні тому в ході зустрічі з Ярославом Юрчишиним місцеві мешканці масово скаржилися на недостатній розмір компенсацій за завдану повінню шкоду.

Василь Яремин додав, що на сьогодні зібрано вже 46 звернень до народного депутата. В партії «Голос» запевнили, що всі вони будуть розглянуті.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: