fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Голос" закликає уряд відволіктися від дерибану та вирішувати проблеми прикарпатців, які потерпають від негоди

"Голос" закликає уряд відволіктися від дерибану та вирішувати проблеми прикарпатців, які потерпають від негоди

Політика 17:37, 23.06, 2020
НА ФОТО: Ярослав Юрчишин

Народний депутат від партії «Голос» Ярослав Юрчишин звернувся до уряду з вимогою зайнятися вирішенням проблем людей, які потерпають від негоди на Франківщині.

«Третій день негоди в Івано-Франківській області. Через сильні дощі підтоплені десятки будинків, пошкоджено кілометри доріг. Гірські населені пункти через зсуви ґрунту відрізані від решти світу. За останніми даними, загинуло три людини, ситуація змінюється щохвилини. Рятувальники і комунальники не встигають не те що ліквідовувати збитки, а й їх моніторити, – йдеться у зверненні. – Третій день страшної негоди, а реакції від центральної влади немає. Ні від прем’єр-міністра, для якого Івано-Франківська область стала зручним трампліном у владу. Ні від президента».

Ситуація на Франківщині потребує уваги уряду.

Потрібно спланувати евакуацію людей, потрібно виділити додаткові кошти, залучати рятувальників з інших областей, створити штаби, які би допомагали потерпілим.

“Голос” закликає уряд відволіктися від дерибану грошей, які були виділені на подолання епідемії, і зайнятися вирішенням проблем людей, які потерпають від негоди на Франківщині.

“Робити це потрібно негайно. Сьогодні. Вже”, – закликав Юрчишин.

Народний депутат від партії «Голос» Ярослав Юрчишин звернувся до уряду щодо паводків на Прикарпатті

Народний депутат від партії «Голос» Ярослав Юрчишин звернувся до уряду щодо паводків на Прикарпатті:Третій день негоди в Івано-Франківській області. Через сильні дощі Підтоплені десятки будинків, пошкоджено кілометри доріг. Гірські населені пункти через зсуви ґрунту відрізані від решти світу. За останніми даними загинуло три людини, ситуація змінюється щохвилини. Рятувальники і комунальники не встигають не те, що ліквідовувати збитки, а й їх моніторити.Третій день страшної негоди, а реакції від центральної влади немає. Ні від прем’єр-міністра, для якого Івано-Франківська область стала зручним трампліном у владу. Ні від президента.Ситуація на Франківщині потребує уваги уряду.Потрібно спланувати евакуацію людей, потрібно виділити додаткові кошти, залучати рятувальників з інших областей, створити штаби, які би допомагали потерпілим.Голос закликає уряд відволіктися від дерибану грошей, які були виділені на подолання епідемії і зайнятися вирішенням проблем людей, які потерпають від негоди на Франківщині.Робити це потрібно негайно. Сьогодні. Вже.

Опубліковано Голос. Івано-Франківська область Вівторок, 23 червня 2020 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: