fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Громадський простір Liberty Space в Печеніжинській ОТГ визнано найкращою практикою молодіжної роботи в Україні

Громадський простір Liberty Space в Печеніжинській ОТГ визнано найкращою практикою молодіжної роботи в Україні

Політика 15:51, 05.11, 2019

Нещодавно завершився Третій Всеукраїнський форум молодіжних працівників в м. Луцьку, де відбулося нагородження переможців Найкращих практик молодіжної роботи 2019 року.

Метою цьогорічного Форуму було підбиття підсумків реалізації п’ятирічної програми “Молодіжний працівник”. Понад 100 молодіжних працівників, міжнародні експерти, представники урядових і неурядових установ зустрілися, щоб у триденному нон-стоп форматі обговорити найбільш актуальні кейси молодіжної політики, проаналізувати якісні показники п’ятирічної діяльності програми «Молодіжний працівник».

В десятку найкрутіших ініціатив, відібраних із більш як 150 заявок, ввійшло і створення громадського простору Liberty Space в Печеніжинській ОТГ. Над створенням простору працювала команда ГО «ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають» та Молодіжна рада Печеніжинської ОТГ в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки ГО «Центр Політичних Студій» та Програми DOBRE.

Офіційне відкриття громадського простору відбулося в липні цього року. За цей час тут провели і проводять масу цікавих заходів для молоді і не тільки. Це місце відпочинку, роботи і навчання для всіх охочих. Попереду ще багато нових ідей і проєктів, які будуть втілені активною молоддю.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: