fbpx

Громади Прикарпаття підписують з Олександром Шевченком Меморандуми про підтримку та співпрацю

Політика 13:07, 17.03, 2021
НА ФОТО: Підписання Меморандуму з громадою Пасічної

Кілька територіальних громад Прикарпаття ініціювали підписання Меморандумів про підтримку та співпрацю з кандидатом у народні депутати України Олександром Шевченком.

Вже підписані такі Меморандуми з головами об’єднаних територіальних громад Старих Богородчан та Пасічної. Готується підписання документів з Яремчанською, Дзвиняцькою, Переріслянською та іншими громадами.

Олександр Шевченко переконаний, що наша віра, наша спільна праця зможуть зробити Прикарпатський край процвітаючим, а наші громади, міста і села заможними, комфортними і красивими:

«Успішні та процвітаючі громади – це неодмінно результат спільної щоденної клопіткої роботи та співпраці різних рівнів влади, в тому числі і вашого представника у Верховній Раді України».

Меморандуми стосуються допомоги у відновленні соціальної інфраструктури (ремонт та добудова  садочків, шкіл, ФАПів). Але найперше – це відбудова місцевих доріг, які в населених пунктах громад часто у жахливому стані.

меморандм Олександра Шевченка і громади Старих Богородчан
Меморандум з громадою Старих Богородчан

Уже за 3 роки у кожній громаді 87 округу команда Олександра Шевченка намагатиметься відбудувати усі дороги місцевого значення.

«Дороги. Інвестиції. Розвиток громад. Такою я бачу практичну  стратегію розвитку Прикарпаття. Якісні дороги – необхідна передумова розвитку краю. По відбудованих дорогах до нас приїдуть туристи та інвестори, будуть створені робочі місця з гідними зарплатами. Досвід нашої команди свідчить про те, що ми вміємо залучати кошти для будівництва доріг та соціальних об’єктів: шкіл, клубів, амбулаторій, спортивних об’єктів, благоустрою з різних джерел. Але для більш ефективної роботи мені необхідне «право на владу», яке значно додає можливостей у відстоюванні інтересів нашого краю, наших громад в центральних органах влади», – розповідає Олександр Шевченко.

Підписані Меморандуми, каже Олександр Шевченко, об’єднують його та жителів територіальних громад у досягненні великих цілей, до яких спільно дійти буде значно легше.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: