fbpx

"Слуга народу" назвала своїх мажоритарників на округах Прикарпаття

Політика 21:49, 21.06, 2019

Партія Володимира Зеленського "Слуга народу" назвала кандидатів, які балотуватимуться у Верховну Раду по мажоритарних округах Івано-Франківщини.

НА ФОТО: З'їзд партії Слуга народу. Ліга.нет

Пресслужба партії оприлюднила перелік кандидатів на офіційній сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Зазначається, що ввечері 20 червня юристи “Слуги народу” подали у ЦВК документи 199 кандидатів в одномандатних округах.

Список кандидатів в одномандатних округах Івано–Франківської області:

Округ № 83 – Сторожук Андрій Леонідович
Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальностями «Цивільне право і цивільний процес: сімейне право, міжнародне приватне право», «Англійська мова та література». Директор комунального підприємства.

Округ №84 – Фріс Ігор Павлович
Отримав диплом Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Приватний нотаріус. Тривалий час був постійним представником України в Європейській комісії нотаріату Міжнародного союзу нотаріату.

Округ №85 – Прощук Едуард Петрович
Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Фінанси». Навчався у міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) – пройшов курс мін – МВА (Master of Business Administration). Заступник голови правління Споживспілки Івано-Франківської області.

Округ № 86 – Матусевич Олександр Борисович
Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Інженер лісового господарства». Директор державного підприємства «Вигодське лісове господарство».

Округ № 87 – Андрійович Зіновій Мирославович
Отримав освіту в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю «Викладач образотворчого мистецтва, креслення і художньої праці». Міський голова Надвірної.

Округ № 88 – Шевченко Андрій Леонідович
Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування». Економіст.

Округ № 89 – Тимофійчук Володимир Ярославович
Отримав диплом Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Облік і аудит». Приватний підприємець.

Як повідомляв КУРС, у прохідній частині виборчого списку “Слуги народу” до Верховної Ради двоє прикарпатців. Підприємець з Калуша Олег Марусяк та франківський підприємець, ексдепутат обласної ради від Партії регіонів Роман Мулик.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: