fbpx

Хто такий Володимир Тищенко і чому йде на вибори

Політика 18:50, 01.10, 2020

Перший номер у списку партії «Голос» до Івано-Франківської обласної ради Володимир Тищенко розповів, чому вирішив піти в політику.

Володимир Тищенко – успішний бізнесмен, власник кількох підприємств. Свою кар’єру він починав у банківській сфері.

Згодом пішов у бізнес. У 2013 році купив маленьку пивоварню «Ягер».  Із зміною керівництва відбулися кардинальні зміни на підприємстві – закупили високоякісне обладнання, уклали угоди з новими постачальниками сировини та значно розширили асортимент продукції.

 «Після того як ми дійшли до межі у 15 тисяч літрів, які могли там варити, було прийнято рішення будувати інший завод», – згадує Володимир Тищенко.

А наприкінці 2019 року Володимир прийняв пропозицію інвестувати у завод з виготовлення бруківки.

«Я завів сюди свою команду. Був проведений ребрединг. Раніше цей завод називався «Веселка». Зараз – «Проспект». На сьогоднішній день підприємство досить успішно працює, приносить прибуток», – розповідає Володимир.

Йти в політику Володимир Тищенко прийняв рішення на минулих парламентських виборах – балотувався у народні депутати у виборчому окрузі №87. Після виборів очолив обласну організацію партії «Голос». Зараз вважає ту кампанію цінним досвідом, а нинішню називає її продовженням.

«Голос» проти хаосу: Володимир Тищенко про кризу влади, спад економіки і місцеві вибори

 «Я маю розуміння, як на рівні області створити сприятливі умови для ведення бізнесу; як допомогти підприємцям-початківцям розвинути власну справу; які рішення прийняти, щоб зупинити тиск на бізнес, – переконує Володимир Тищенко. – Разом зі мною у раду йде команда професіоналів. Це освітяни, медики, працівники культури, підприємці. Ці люди дійсно знають, як покращити сфери, в яких працюють, та зробити комфортним життя у громадах, які вони представляють».

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: