fbpx

Ігор Фріс: для успішного розвитку агросектору необхідне нове законодавство

Політика 16:48, 04.07, 2019

Для того, щоб розвивалося аграрне господарство, в Україні потрібне нове законодавство. На цьому під час зустрічі з мешканцями Тисменицького району наголосив кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» по 84 округу Ігор Фріс.

Він зазначив, що чесно і справедливо працювати, не виснажуючи землю, потужні інвестори будуть лише тоді, коли державне законодавство запропонує їм відповідні правила гри. Це стосується і вимог до ведення  бізнесу, і справедливого та прозорого оподаткування.

«У нашому регіоні фантастичні землі, втім великі агротрейдери вирощують на них лише кілька культур, які виснажують ґрунт. В цьому випадку держава мала б бути зацікавлена у дотації вирощування різноманітних культур. До прикладу, чому на цих землях не сіяти нут – горох, який дуже популярний у світі. А в нас росте лише соя. Всі ми розуміємо, що потрібні нові правила гри як для Галича, так і для Тисмениці, як для Хом’яківки, так і для Підлужжя. Абсолютно логічно, коли у владу прийдуть фахові юристи, які зможуть написати закони, що будуть виконуватися всіма. І зволікати вже немає часу», – підкреслив Ігор Фріс.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: