fbpx

Ігор Фріс: Маємо забезпечити можливість для молоді жити, навчатися та працювати в Україні 

Політика 19:13, 06.07, 2019

В Україні потрібно вирішити цілий комплекс питань, аби молодь лишалася  тут, а не виїжджала за кращим життям за кордон.

Кандидат в народні депутати України від партії “Слуга народу” по 84 мажоритарному округу Ігор Фріс переконаний, що держава має забезпечити дешеві кредити на якісне навчання, придбання житла чи його оренду та робочі місця. На цьому він наголосив під час зустрічі  з виборцями.

Зокрема, зазначив, що одним із пунктів його програми є зебезпечення дешевими кредитами на якісне навчання для молоді. Ігор Фріс переконаний, що це спростить доступ випускникам шкіл, технікумів до отримання вищої освіти.

Наступне питання – надання можливості спеціалістам, які вийдуть з вищої школи, працевлаштуватися та купити чи орендувати доступне житло.

 «Своєму зятю, який навчається на третьому курсі інтернатури, я кажу: йду до Верховної Ради, аби ти не виїхав за кордон разом із моєю дочкою та внуком. Я хочу, щоб вони жили тут. І у парламенті писатиму закони, які забезпечать молодому поколінню можливість успішно розвиватися в Україні. Цього хочуть усі. Це моє завдання, яке зможу професійно виконати», – підкреслив Ігор Фріс.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: