fbpx

Ігор Фріс: Моя програма – це наміри, які реально зможу здійснити

Політика 19:01, 05.07, 2019

Запровадження прямого народовладдя та інституту мирових суддів. Ключові пункти своєї передвиборної  програми кандидат в народні депутати України від партії «Слуга народу» по 84 округу Ігор Фріс озвучив під час зустрічей з мешканцями регіону.

Він наголосив, що першим законопроектом, який внесе у Верховній Раді, буде впровадження прямого народовладдя через місцеві референдуми. Адже громадам потрібно надати можливість  вирішувати будь-які суспільно важливі питання свого населеного пункту.

«До прикладу, треба в селі побудувати заправку. Як діють у Швейцарії: мешканці населеного пункту спільно вирішують, чи потрібне це їм і чи принесе вона користь. Пряме народовладдя може стосуватися розподілу землі, зміни цільового призначення чи виділення грошей на укріплення берегів річок. Все це може вирішувати громада. Я переконаний, люди готові взяти на себе відповідальність і брати участь в житті своєї громади», – підкреслив Ігор Фріс.

Ігор Фріс

Ще один пункт його програми – реформування судової системи держави. Йдеться про запровадження інституту мирових суддів.

«Одразу хочу сказати, що цей інститут давно і добре відомий багатьом країнам. Він має багато позитивних характеристик. Почну з того, що він максимально наближає суд до народу. Мирових суддів обирає громада з числа своїх членів, що мають відповідну юридичну підготовку і добре відомі як порядні, чесні і справедливі фахівці. Термін  їх повноважень 5 років. Він може бути продовжений шляхом проведення повторних виборів, але загальний термін перебування на посаді мирового судді не повинен перевищувати 15 років», – зауважив Ігор Фріс.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: