fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Ігор Фріс: Покращення екології, створення робочих місць та будівництво доріг – проблеми, які першочергово вирішуватиму у ВР

Ігор Фріс: Покращення екології, створення робочих місць та будівництво доріг – проблеми, які першочергово вирішуватиму у ВР

Політика 19:13, 18.07, 2019

Кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» Ігор Фріс на Замковій горі в Галичі звернувся до виборців свого округу. Він наголосив, що уже має бачення та стратегію вирішення основних проблем у Тлумацькому, Тисменицькому, Галицькому районах та Бурштині.

НА ФОТО: Ігор Фріс

Йдеться про проблеми екології, а це забруднення від Бурштинської ТЕС та неконтрольовані окроплення полів агрохолдингами, відсутність добре оплачуваних робочих місць та будівництво доріг.

«Якісно відремонтовані дороги з 10-річною гарантією – це реальна перспектива не лише для 84 округу, а й для всього Прикарпаття.  Потужні підприємства, які мають досвід у будівництві автошляхів,  готові братися до цієї роботи. При цьому не ділячи тендери на допорогові, а ремонтувати значні відстані», – зауважив Ігор Фріс.

Щодо ситуації з забрудненням екології, то Ігор Фріс переконаний, що чіткі та жорсткі правила гри для підприємств, які несуть загрозу довкіллю, потрібно встановити на законодавчому рівні.

«Я уже підготував проект змін до постанови Кабміну про розподіл екологічних коштів. Йдеться про спрямування цих грошей на лікування, реабілітацію людей, які живуть у зоні впливу підприємств, що забруднюють навколишнє середовище, закупівлю ліків та сучасного обладнання для місцевих ФАПів. Натомість зараз ці кошти йдуть на косіння трави та чищення канав», – каже представник Зе!Команди.

А от робочі місця, каже Ігор Фріс, можливо створювати завдяки розвиткові туризму та створенню підприємств з переробки сільгосппродукції.

«До прикладу, Галич має колосальний потенціал. Це його історія, територіальне розташування і чудові люди. Сюди вже приїжджають туристи. Але їх може бути значно більше, якщо створити належну інфраструктуру. Я впевнений, що на законодавчому рівні це можна підтримати і дати шанс невеликим містам і селам розвиватися», – каже Ігор Фріс.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: