fbpx

Ігор Фріс: У свою програму я заклав найкращі практики країн ЄС. ВІДЕО

Політика 17:08, 09.07, 2019

Про особливості своєї загальнодержавної та окружної передвиборної програми кандидат в народні депутати України від партії «Слуга народу» по 84 округу Ігор Фріс розповів в програмі «Актуальне інтерв’ю» на ОТБ «Галичина».

Зокрема, представник Зе!команди Ігор Фріс наголосив, що під час формування основних напрямів своєї діяльності брав за приклад естонську програму розвитку держави, яка дозволяє залучити людей до управління країною.

Актуальне інтерв'ю на ОТБ "Галичина" – 8 липня

Я йду до парламенту, щоб реалізувати завдання громади нашого регіону у Верховній Раді. В ефірі каналу «Галичина» розповідаю про наші спільні цілі детальніше. Вмикайте!

Опубліковано Слугою Народу – Ігором Фрісом – 84 округом Понеділок, 8 липня 2019 р.

«Я впродовж 10 років був офіційним представником України у Європейській комісії в Генеральному директораті розширення ЄС у сфері нотаріату. Тому мені добре відомі інноваційні проекти, які естонці втілювали для розвитку своєї країни. Вони точно дієві. Естонія змогла трансформувати свою економіку, рухатись до НАТО. Йдеться і про розвиток в сфері державної реєстрації прав, державної реєстрації нерухомості, інновації в нотаріаті. Я взяв за приклад естонську програму розвитку держави та місцевого самоврядування і написав своє бачення, зважаючи на найбільш болючі питання в Україні», – зауважив Ігор Фріс.

Відтак, основний пункт його програми – це впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії. Саме цього, на думку Ігоря Фріса, не вистачає нашій державі. Адже після виборів, як правило, політики забувають про обіцяне людям. Натомість кандидат від «Слуги народу» наполягає на тому, що люди повинні мати можливість постійно впливати на державні рішення, зокрема на місцевому рівні.

«Йде мова про місцеві референдуми, які щотижня можуть проводити громади, аби вирішувати соціально-економічні, адміністративні питання, звичайно, не політичні моменти. Люди спільно можуть вирішувати свої локальні проблеми, які стосуються успішного розвитку їхнього населеного пункту», – сказав Ігор Фріс.

Також Ігор Павлович зазначив, що у складі фракції партії «Слуга народу» у ВР добиватиметься запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців, притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення, очищення та перезавантаження прокуратури, СБУ та антикорупційних органів.

Детальніше ознайомитися з програмою Ігоря Фріса можна тут >>

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: