fbpx

Ігор Лукашевич: Єзупільська ОТГ має бути дійсно єдиною громадою

Політика 21:51, 11.10, 2020

Сільський голова Ганнусівки та кандидат на посаду голови Єзупільської об’єднаної територіальної громади від партії «За майбутнє» Ігор Лукашевич у програмі «Новий погляд» на ТРК «РАІ» розповів, на що ставитиме акцент, ставши головою ОТГ. 

За словами Ігоря Лукашевича, перший крок на посаді голови об’єднаної територіальної громади – це об’єднання усіх населених пунктів:

«Спершу я б хотів повністю об’єднати всі п’ять населених пунктів: Єзупіль, Ганнусівка, Довге, Побережжя, Стриганці. Хочу, щоб ми були дійсно єдиною, твердою громадою. Ставив би акцент на те, щоб повністю познайомитись з громадою та її проблематикою. Зустрівся б з людьми та все обговорив».

Серед основних проблем кандидат назвав такі: насамеперед медицина, освіта та дороги. За словами Ігоря Лукашевича, нещодавно Національна служба здоров’я України хотіла розірвати з Єзупільською міською лікарнею договір на певні пакети послуг. Люди тоді почали бити на сполох. Втім ситуація наразі під контролем. 

«У мене одна позиція – нашу лікарню треба зберегти, адже у ній лікується вся громада. Я зацікавився цим питанням і зараз вирішую його. Можу сказати, що ми рухаємось вперед і заклад буде повністю функціонувати, а Національна служба захисту здоров’я України продовжить надавати послуги у ньому», – наголошує представник команди «За майбутнє».

Ігор Лукашевич додає, що громада візьме на утримання й інші медичні заклади. Це амбулаторії у селі Ганнусівка та Стриганці. 

«Ми готові повністю їх утримувати. І в майбутньому з чудовим бюджетом забезпечимо ці медзаклади сучасним обладнанням. Я готовий рухатись далі, щоб розвивати нашу ОТГ. Думаю, нам вистачить часу за 5 років хоча б частково вирішити проблемні питання. Зробити так, щоб люди побачили, що вони дійсно не помилились у своєму виборі», – зауважує кандидат на голову Єзупільської громади Ігор Лукашевич.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: