fbpx

Ігор Палиця: «Відповідальність за дотримання маскового режиму мають нести керівники підприємств»

Політика 17:12, 10.10, 2020
НА ФОТО: Ігор Палиця

Штрафувати людей у транспорті за відсутність маски сьогодні – не вихід. Ці штрафи ніхто не буде сплачувати. Але є керівники транспортних підприємств, які й мають нести юридичну та кримінальну відповідальність за дотримання епідеміологічних норм. Таку думку в ефірі ток-шоу «Право на владу» висловив лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця. Це стосується і директорів ресторанів, де персонал не вдягає масок, і будь-яких інших підприємств чи установ.

«На превеликий жаль, у нас люди звикли, що поліцію можна ображати. Люди звикли, що якщо ти був в АТО й у тебе військова форма, ти можеш кидатися на поліцію. І поліція не відповідає, тому що вона боїться. Сьогодні поліцейський скаже комусь: «Одягніть маску», його просто не будуть слухати. Ми зараз це не змінимо», − сказав політик. 

Ігор Палиця навів приклад: ще в березні, коли країна пішла на карантин, він мав розмову з керівником одного з великих підприємств Луцька, який просив не зупиняти роботу й дозволити далі працювати. 

«Я поставив умову: перевозити людей на підприємство найнятим транспортом, відповідати, що в цих автобусах усі люди будуть у масках, і на підприємстві всі люди працюватимуть у масках. Якщо цього не буде – підприємство буде закрите, а керівник понесе кримінальну відповідальність. Ми потисли руки, підприємство запрацювало, і ніхто не захворів.

Керівник має відповідати своєю шкурою за людей. По-іншому нічого не буде», − наголосив Ігор Палиця і додав, що й поліція так само має відповідати за свої дії, а не закривати очі на порушення карантину за хабарі.

Жорсткого карантину вводити не можна, впевнений Ігор Палиця. Треба переконувати людей носити маски й дотримуватися дистанції. Інакше країна й люди залишаться без грошей.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: