fbpx

«Інпак» – виготовлення харчових полімерних пакувань та стрічки з ПЕТ

Політика 13:48, 30.03, 2020

Компанія «Інпак» є одним із лідерів з виготовлення харчових полімерних пакувань та стрічки з ПЕТ, ПС для автоматичних пакувальних і термоформувальних ліній. Фірма займається продажем та виробництвом одноразового посуду приблизно 25 років і понад 5 років його пакує і випускає під брендом ТОВ «Інпак».

Офіси розташовані на Борщагівці, недалеко від міста Києва. Виробничо-складська площа охоплює величезну територію, а кількість співробітників становить понад 100 осіб. Власний великий автопарк, який транспортує неймовірне число продукції. Користується популярністю та має попит поліетиленовий пакет, або, як ще часто його називають, “кульок”. 

«Інпак» – виготовлення харчових полімерних пакувань та стрічки з ПЕТ 1

Ще покупцям пропонують термостійкі пластикові одноразові стаканчики під гарячі рідини. Такі вироби з пластику дешевші, ніж паперові склянки. Великим замовникам, яких цікавлять оптові партії, продають склянки для кафе, барів з невеликими потребами. Вони універсальні, надійні та служать для широкого використання.

Усі товари сертифіковані відповідно до стандартів системи менеджменту якості, системи харчової безпеки. Світова платформа для обміну інформацією між організаціями щодо соціальної, екологічної та етичної відповідальності забезпечує відповідність міжнародним вимогам.
Чудова споживча характеристика сировини, а також різноманітний асортимент і європейська якість уже протягом багатьох років мають попит на ринках цієї сфери. Постачання в країни Митного Союзу та Європейського Союзу є найкращим показником властивостей продукції та стабільності закладу.

Індивідуальні вимоги клієнта з ПЕТ завжди враховуються у першу чергу. До фірми звертаються виробники різноманітних харчових продуктів:

  • м’ясна;
  • молочна;
  • кондитерська промисловість.

Майже в усіх сферах життєдіяльності стрімко розвивається компанія. Регулярне оновлення асортименту, покращення технологій, постійний саморозвиток персоналу, доступні ціни, а також використання лише високоякісних матеріалів є пріоритетами в роботі «Інпак», які цінують і поважають клієнти. Фірма орієнтується на побажання своїх замовників і будує партнерські взаємини на основі принципів взаємовигідного та довготривалого співробітництва. Приєднується до ідей відомих підприємств щодо негативного впливу на довкілля та його екологічної ситуації, оптимального застосування ресурсів, а також щодо економічності та соціальності у бізнесі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: