fbpx

Іван Мельник не йде на мера Франківська, але хоче підтримати "якусь політичну силу"

Політика 18:20, 15.05, 2020

Засновник групи компаній M Group Development Іван Мельник заявив, що не йде в політику. Але його компанія планує підтримати на місцевих виборах певну політичну силу.

Про це Іван Мельник заявив в ефірі «Західного полюсу».

«Ні я, ні моя дружина не йдемо у політику. Ми аполітичні», – заявив Мельник. Так він спростував чутки про його політичні амбіції, що з’явилися після появи у Франківську білбордів від компанії M Group. Ці борди обіцяють франківцям небачено щедрі подарунки: розіграш квартир, автомобілів, премії студентам та доплати пенсіонерам, концерт Стінга тощо.

Іван Мельник не йде в політику

Однак Мельник додав, що його компанія на місцевих виборах готова підтримати “якусь політичну силу”. Яку саме – бізнесмен не сказав, але в цьому ж інтерв’ю нахвалював президента Володимира Зеленського, з яким він пов’язує надії на краще майбутнє для України. Тож можна припустити, що йдеться про партію “Слуга народу”.

За словами Мельника, Івано-Франківськ потребує змін у трьох напрямках. По-перше, місто має стати “острівцем безпеки” в Україні. Безпечним, каже Мельник, місто може зробити якісна система відеоспостереження. Другий напрямок – нульова корупція в міській владі. Третій – соціальна справедливість: допомога пенсіонерам, молоді, соціально незахищеним. Щоб мати ресурс для підвищення соціальних стандартів у місті, потрібно створити сприятливий інвестиційнмий клімат для бізнесу, який буде наповнювати міський бюджет.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: