fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Кава з депутатом" – нова форма прийому громадян від Сергія Палійчука та команди "Європейської Солідарності"

"Кава з депутатом" – нова форма прийому громадян від Сергія Палійчука та команди "Європейської Солідарності"

Політика 11:50, 08.10, 2020

Минулого тижня команда «Європейської Солідарності» та депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук провели зустріч із мешканцями мікрорайону Хоткевича.

Спілкування проходило під запашну каву та смачні круасани. Зустріч відбувалась просто неба, а тому такий формат дозволив долучити до спілкування значну кількість людей, пише Правда.іф.

"Кава з депутатом" – нова форма прийому громадян від Сергія Палійчука та команди "Європейської Солідарності" 1

Так, упродовж майже трьох годин (час, коли відбувалась зустріч) поспілкуватися із Сергієм Палійчуком та іншими кандидатами від «Європейської Солідарності» прийшло близько пів тисячі громадян.

«Тішить, що спілкування відбувалося у двосторонньому форматі. Ми отримали близько сотні запитань, а завдячуючи тому, що члени нашої команди є різними за фахом, то нам вдалося відповісти на усі запитання присутніх», – розповідає про зустріч депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук.

"Кава з депутатом" – нова форма прийому громадян від Сергія Палійчука та команди "Європейської Солідарності" 2

«Наразі, коли погода псується, гаряча ароматна кава стає все більше актуальною, тому ми плануємо і надалі проводити наші зустрічі у такому форматі», – каже Палійчук.

На думку народного обранця, саме такий «виїзний» формат зустрічей дозволяє депутатам краще комунікувати із людьми. Адже не кожен хоче добиратися до громадської приймальні «Європейської Солідарності», яка розміщується в центрі міста. А в такому форматі кожен охочий може прийти на зустріч у своєму дворі та поставити депутату важливі для нього запитання та отримати на них відповідь.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: