fbpx

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени

Політика 17:23, 01.10, 2020

Першого жовтня команда партії УДАР презентувала кандидатів у депутати у Коломийському районі. Серед кандидатів – освітяни, медики, спортсмени, культурні діячі та підприємці.

Першим кандидатом у всіх виборчих округах від партії УДАР обласна організація висунула народного депутата VIII демократичного скликання, директора Інституту європейської політики Юрія Солов’я.

«Завдяки нашому багаторічному досвіду та системній діяльності вдалось сформувати професійну команду кандидатів до рад всіх рівнів. Команда УДАРу розробила програму, основним пріоритетом якої є людина та комфортне життя згідно із європейськими стандартами не лише в містах, а й маленьких селах. Впевнений, що наша потужна команда, зокрема й на  Коломийщині, впевнено прийде до цієї мети. Адже кожен з них вже досягнув успіху в житті», – заявив лідер партії УДАР на Прикарпатті Юрій Соловей.

Команда партії УДАР визначила освіту, культуру медицину та спорт пріоритетними галузями діяльності для розвитку громад Івано-Франківської області. Будівництво інфраструктурних об’єктів є не менш важливим, але необхідно дбати і про комфортне життя та розвиток кожної особистості в довгостроковій перспективі.

Загалом, на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року партія УДАР висуває кандидатів в депутати до 40 ОТГ та повний список із 84 кандидатів до Івано-Франківської обласної ради.

По територіальному виборчому окрузі №8 (Коломийський район) УДАР зареєстрував 8 кандидатів в депутати до Івано-Франківської обласної ради:

1. Івашків Михайло Степанович, 39 років. Вищу освіту здобув в Тернопільській академії народного господарства. Проживає в місті Коломия.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 1

Михайло Івашків експерт і юрисконсульт на громадський засадах у Асоціації ОТГ Прикарпаття, юрисконсульт Центру розвитку місцевого самоврядування. Експерт в галузі децентралізації останніх 5 років. Прихильник місцевого самоврядування і покращення якості життя територіальних громад. До цього працював в Коломийській райдержадміністрації на посаді заступника керівника апарату – начальника юридичного відділу. Також працював в Коломийській міській раді.

2. Масик Марія Михайлівна, 33 роки. Проживає в місті Коломия. Має вищу освіту. Приватний підприємець.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 2

3. Романюк Юрій Дмитрович, 54 роки. Корінний коломиянин. Має вищу освіту, приватний підприємець.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 3

4. Курчій Дмитро Дмитрович, 52 роки. Має вищу освіту. Працює заступником директора з навчальної роботи в Коломийському педагогічному коледжі Івано-Франківської обласної ради. Проживає в місті Коломия.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 4

5. Гарат Руслана Богданівна, 47 років. Здобула вищу освіту. Працює методистом вищої категорії в Коломийському економіко-правовому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Проживає в місті Коломия.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 5

6. Плаксій Віктор Михайлович, 52 роки. Має вищу освіту. Працює заступником директора в Комунальному неприбутковому підприємстві Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з дитинства і пологової допомоги. Проживає в місті Коломия.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 6

7. Ткач Ірина Мирославівна, 38 років. Вищу освіту здобула в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету. Працює головним спеціалістом з питань персоналу управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області в Управлінні Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області. Проживає в селі П’ядики Коломийського району.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 7

8. Яремчук Ігор Михайлович, 43 роки. Має вищу освіту. Працює директором в ППФ «Теплодар». Проживає в місті Коломия. Також є кандидатом у депутати до Гвіздецької селищної ради.

Команда УДАРу на Коломийщині: освітяни, медики та спортсмени 8

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Коломийської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області:

1. Довганюк Володимир Миколайович – Голова правління Кредитної спілки «Прикарпаття»

2. Данило Надія Василівна – Фізична особа-підприємець

3. Тарновецький Володимир Васильович – Заступник директора ТзОВ «ВКФ Тріумф»

4. Фотуйма Роман Васильович – Голова КМО громадська організація “ДУМАЙ”.

5. Гнатюк Ірина Степанівна – Головний бухгалтер Кредитної спілки «Прикарпаття»;

6. Хруник Мирослав Степанович – Фізична особа-підприємець

7. Тимофій Юрій Іванович – Тимчасово не працює

8. Братівник Віталій Іванович – Фізична особа-підприємець

9. Краснокутська Наталія Василівна – тимчасово не працює;

10. Максимчук Наталія Василівна – Менеджер з туризму Турагентства «VipLikeTravel»

11. Довганюк Галина Володимирівна – Декретна відпустка з догляду за дитиною до трьох років

12. Жолоб Олена Мирославівна – Тимчасово не працює

13. Семенюк Ігор Петрович – Тимчасово не працює;

14. Крив’юк Віктор Дмитрович – Тимчасово не працює;

15. Лесняк Наталія В’ячеславівна – Начальник відділу кас у Будівельно-господарському гіпермаркеті ТзОВ «Епіцентр К» м. Коломия

16. Коптюх Сергій Сергійович – Генеральний директор ТзОВ «Фірма ЩИТ»

17. Кашевко Іван Юрійович – Директор ПП ПВТФ «Поліфарм»

18. Полюк Галина Юріївна – Перебуває в декретній відпустці

19. Гарат Роман Михайлович – Директор Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

20. Глушкевич Ірина Михайлівна – Тимчасово не працює.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: