fbpx

Команда "За майбутнє": голосуймо за персоналії, об'єднуймося для співпраці

Політика 18:21, 23.10, 2020

У партії “За майбутнє” заявили про готовність співпрацювати з представниками тих політичних сил, з якими мають однакові світоглядні цінності.

Про це повідомила Тетяна Пришляк (кандидат №4 до Івано-Франківської облради та Кандидат №1 до Надвірнянської районної ради (ТВО 1) від партії “За майбутнє”) у прямому ефірі телеканалу ОТБ “Галичина”.

“Майже в кожній хаті є учасник виборчого процесу. Голосуйте за персоналії,” – наголосила Тетяна Пришляк, розповідаючи про особливості місцевих виборів.

За її словами, багато громадських активістів та небайдужих активних людей зараз йдуть на вибори від різних політичних сил. Тому кандидатка звернула увагу на те, щоб виборці передусім зважали на персоналії.

“Ваші питання, питання вашої громади буде відстоювати саме конкретна людина зі списку політичної партії. Якщо ви її знаєте, якщо ви їй довіряєте, якщо вона має авторитет, репутацію, уже щось зробила для вас – обирайте її”.

Тетяна Пришляк зазначила, що депутати місцевих рад не мають займатися політикою. І висловила сподівання, що всі притомні політики, незалежно від якої політичної партії вони балотувались, “об’єднаються і в цій синергії будуть працювати”. Вона висловила впевненість, що, незважаючи на різні політичні команди, вони мають спільні світоглядні цінності і можуть співпрацювати.

Нагадаємо, Тетяна Пришляк кандидує до Івано-Франківської облради (кандидат №4, Надвірнянщина) та до Надвірнянської районної ради (кандидат №1, ТВО 1).

Промо

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: