fbpx

Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі"

Політика 11:25, 08.07, 2019

По 5 тисяч гривень дотацій на корову, а замість продажу землі – Державний земельний банк. Такою, на переконання лідера Радикальної партії Олега Ляшка, має бути реальна земельна реформа в Україні.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав ферму “Ямниця” біля Івано-Франківська, де утримують 720 корів. Він відзначив, що ця ферма є унікальною, але таких підприємств в Україні дуже мало.

“На цьому чудовому комплексі і корова доглянута, і люди працюють. На всю Франківщину є всього два таких комплекси, а повинно бути 22, 202. Щоб у кожному селі, у кожному райцентрі були корови, було життя і була робота”, – наголосив лідер Радикальної партії.

Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 1
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 3
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 5
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 7
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 9
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 11
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 13
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 15
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 17
Ляшко на Прикарпатті: "Менше свиней при владі – більше корів на селі" 19

Замість того, щоб продавати землю іноземцям, Олег Ляшко пропонує створити Державний банк землі, через який селяни зможуть продавати паї. Купити пай держава має за реальною ринковою ціною, а не за копійки. Далі пропонує передавати землю в оренду ефективному власнику на довгий строк. На кожен гектар орендованої землі у її користувача має бути одна корова.

“От я зараз йду і питаю франківчан: як ви ставитесь до продажу землі іноземцям? Всі проти. Тому що продати землю іноземцям, чужинцям означає, що наші люди залишаться без роботи. А нам тоді життя в селі не буде. Тому ми категорично проти того, щоб чужинцям продавати землю, а навпаки, хочемо повернути корову і робочі місця в село”, – пояснив Ляшко.

Також Радикальна партія пропонує запровадити дотації на корови та обіцяє забезпечити фермерів дешевими кредитами на придбання сільгосптехніки.

“Наша політика – це державні дотації 5 тисяч гривень на корову, заборона продажу пальмової олії, державна компенсація на будівництво тваринницьких комплексів”, – пояснив Олег Ляшко.

Він запевнив працівників підприємства, що саме він є їхнім голосом у Верховній Раді, та обіцяв надалі відстоювати їхні інтереси на законодавчому рівні.

“Не буде корови – не буде села, не буде села – не буде України. Тому політика відновлення України повинна починатися з відновлення сільськогосподарського виробництва, високих агротехнологій, виробництва, переробки. А не торгувати зерном і хвалитися: «От ми продали 540 млн тонн зерна». А хто на тому заробив? Ті, кому вивезли зерно. А наші селяни як були бідні, так і осталися. А селяни повинні багато жити. Тому держава повинна повернутися обличчям до села, до корів, до людей. Коли буде менше свиней при владі, тоді буде більше корів на селі”, – підсумував Ляшко.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: