fbpx

Ляшко на Прикарпатті розповів, як врятує країну від бідності та корупції

Політика 12:07, 10.07, 2019

Скоротити парламент до 250 депутатів, міністерств – до 10, звільнити всіх старих прокурорів і суддів, дати українцям гідну зарплату та знищити корупцію. З такою програмою йде на вибори Радикальна партія Олега Ляшка.

Про це лідер партії Олег Ляшко розповів під час візиту на Прикарпаття.

«Президент, прем’єр і парламент думають про власні рейтинги та кишені – а ми думаємо про людей. Тому ми скоротимо кількість депутатів до 250, міністерств – до 10, досить годувати парламентських дармоїдів», – закликає Ляшко.

Він обіцяє провести справжню судову реформу, звільнити всіх старих прокурорів і суддів, а нових, на його переконання, мають обирати люди.

Головне завдання Радикальної партії – подолати бідність і дати людям впевненість у завтрашньому дні.

«Ми боремося за роботу для кожного, гідні доходи, справедливі ціни і тарифи.  Встановимо державне регулювання цін на ліки і продукти – щоб українці не ходили в магазини і в аптеки як в музеї. Зробимо програми доступного житла для молоді – щоб сім’ї з дітьми не по кутках тинялися, а мали власне житло», – обіцяє лідер Радикальної партії.

Нинішні вибори Ляшко називає «боєм за землю». На його переконання, влада хоче змусити селян віддати землю за безцінь, щоб потім продати її іноземцям та зробити українців батраками.

«Ми ініціювали зміни до Конституції, якими назавжди закріпимо землю за українськими селянами та зробимо основою аграрного устрою країни фермерські господарства. Наш законопроект «Рейдерству стоп» захистить аграріїв та не дозволить бандитам відбирати в них землю та майно», – розповів Олег Ляшко.

Також необхідно збільшити видобуток власного газу, щоб відмовитися від імпортного. А край корупції в «Нафтогазі» дозволить знизити ціну на газ мінімум удвічі. Це за словами Ляшка, дасть можливість українцям платити за комуналку 15% від своїх доходів, а не 60-80%, як зараз.

Також Олег Ляшко обіцяє жорстко відстоювати національні інтереси на міжнародній арені та зазначив, українське суспільство має об’єднувати українська мова.

«Коли мої політичні опоненти розповідають про те, що українська мова розколює суспільство, у мене виникає просте запитання: а яка мова має об’єднувати українське суспільство – єврейська, англійська, німецька, китайська? Я думаю, що очевидний для всіх українців факт – українське суспільство має об’єднувати українська мова», – зазначив Ляшко.

А коли матимемо сильну економіку та армію, зможемо перемогти у війні, вважає лідер Радикальної партії.

Нагадаємо, Олег Ляшко під час візиту на Прикарпаття відвідав ферму “Ямниця” біля Івано-Франківська та богослужіння у Манявському скиті.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: