fbpx

Магістрант ПНУ Віталій Крамар переміг у міжнародному конкурсі наукових робіт "Black Sea Science 2020"

Політика 19:40, 09.04, 2020

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій.

Конкурс відбувається за напрямами: економіка і управління, харчова наука і технології, інформаційні технології, автоматизація і робототехніка, енергетика і енергоефективність, екологія та охорона навколишнього середовища, повідомляє пресслужба ПНУ імені Василя Стефаника.

Цьогоріч на перший етап конкурсу було подано 202 роботи, у тому числі 57 робіт з університетів: Франції, Греції, Китаю, Македонії, Литви, Польщі, Словаччини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі і Молдови.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування робіт членами журі, до складу якого входять науковці з 19 країн: США, Німеччина, Швейцарія, Ангола, Бенін, Латвія, Туреччина, Ізраїль, Китай, Румунія, Грузія, Польща, Словаччина, Казахстан, Азербайджан, Болгарія, Молдова, Білорусь, Україна.

На підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт у скайп-режимі журі кожного з напрямків більшістю голосів визначило фіналістів.

За результатами конкурсу в галузі «Економіка та управління» переможцем став магістрант спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» економічного факультету Прикарпатського університету Віталій Крамар. Він нагороджений дипломом I ступеня.

Назва його роботи – «Models of analysis and forecasting of monetary policy parameters».

Конкурсна робота отримала рейтинговий бал – 95.

Науковий керівник – Андрій Пілько, доцент кафедри економічної кібернетики. Загалом в цій галузі знань на конкурс надійшло 58 англомовних наукових робіт, з яких 3 отримали найвищі бали.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: