fbpx

Медична клініка у Києві

Політика 10:12, 06.02, 2020

При пошуку якісної приватної медичної клініки у Києві найкраще зупинити свій вибір на R+. У цьому медичному закладі забезпечують сімейний супровід, надають доступну допомогу, а також проводять вакцинацію як для дорослих, так і для дітей. Крім того, тут можна скористатися будь-яким видом рентгену і довірити професіоналам спостерігати за вагітністю.

Напрямки діяльності

Усі напрямки діяльності клініки поділяються на дорослі, дитячі та діагностичні. Серед дорослих слід виокремити наступні:

  1.  Хірургія.
  2.  Травматологія.
  3.  Послуги сімейного лікаря.
  4.  Проктологія.
  5.  Ендокринологія.
  6.  Офтальмологія.
  7.  Пластична хірургія.
  8.  Вакцинація.

Медична клініка у Києві 1

Хірургія

В центрі хірургії можна розраховувати на послуги лікарів, що є справжніми фахівцями у своїй справі, а також найсучаснішу діагностичну базу, у якій найкращі обладнання та інструментарії.

Спеціалісти клініки забезпечать кожному індивідуальний підхід під час лікування, шукаючи оптимальні рішення, проведення операцій, що матимуть максимальний косметичний ефект, безпечну анестезію та постійне спостереження.

Серед операцій, які проводять хірурги, варто відзначити абдомінальну хірургію (операції, пов’язані з органами і тканинами в черевній порожнині), колоректальну  хірургію (операції, пов’язані із товстою кишкою), судинну хірургію (операції, пов’язані із кровоносними судинами), дитячу хірургію, а також пластичну, коли лікують дефекти шкіри, роблять корекцію контурів на тілі, животі, грудях і борються зі змінами особи внаслідок вікових особливостей.

Ендокринологія

Ендокринологи діагностують та проводять терапію захворювань, пов’язаних із ендокринною системою, а саме – залозою внутрішньої секреції. Такий лікар, як ендокринолог Київ також добре розуміється в суміжних галузях, серед яких слід відзначити хірургію, гінекологію, терапію та онкологію. Коректує фахівець і гормональний дисбаланс.

Серед патологій і хвороб, якими займається ендокринолог, можна згадати порушену роботу щитовидної залози, цукровий діабет та розлади в  паращитовидних залозах.

Травматологія

Ортопед-травматолог займається терапією як захворювань, так і дефектів опорно-рухового апарату. До лікаря звертаються ті, хто відчуває дискомфорт, біль, натоптиші у стопах. Також спеціаліст лікує порушення при поставі, неправильну установку стоп, а також різні викривлення хребта.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: