fbpx

Мешканці Підлужжя нарікають на новий комунальний маршрут, який запустили з Франківська

Політика 18:01, 17.09, 2019

Мешканці села Підлужжя невдоволені графіком руху та маршрутом комунального автобуса, який вчора запустили в село з Івано-Франківська.

Поза новим комунальним маршрутом № 45 «Набережна – село Підлужжя» залишається четверта частина села, а це більш як 100 житлових будинків, йдеться в сюжеті UA: Карпати.

«Зранку автобуси не підходять ні дітям до школи, ні мешканцям на роботу», – каже мешканка села Галина Івасишин.

Люди розповідають, що попередні приватні перевізники підвозили дітей до школи. А розклад нового автобуса не підходить ні школярам, ні дорослим.

«У мене дитина ходить у другий клас, і вона сьогодні повинна йти пішком. Центральна дорога – бігає купа псів і їздить купу машин, і дитина зобов’язана цією дорогою йти пішки до школи, пів години, з важким рюкзаком. Це по-перше, по-друге, обіцяли, що автобус буде їздити до 10-ї години через кожних пів години, потім раз у 50 хвилин», – розповідає мешканка села Тетяна Седляк.

Мешканці села розповідають, що автобус їздить порожній. А депутат сільради Ярослав Баб’як зауважує, що місто не погоджувало з сільрадою ні графік руху автобуса, ні його маршрут.

Заступник директора КП «Електроавтотранс» Андрій Тютюнник зазначає, що на цьому маршруті буде працювати два автобуси. Перший рейс з села Підлужжя буде відправлятися о 6.50 і останній – о 10.30 ранку з періодичністю приблизно годину. Останній рейс з Франківська у Підлужжя буде приблизно з 15.00 до 19.00.

Нагадаємо, новий комунальний маршрут №45 запустили вчора. Він буде з’єднувати село Підлужжя з вулицею Набережною.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: