fbpx

Мінрегіон хоче вкласти в Карпати 2 млрд грн

Політика 11:56, 01.11, 2019

У найближчі роки гірські території українських Карпат будуть серед головних пріоритетів державної регіональної політики.

Про це йдеться у проєкті Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, розробленому Міністерством розвитку громад і територій України.

Нагадаємо, 20 жовтня 2019 року Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Мінрегіон пропонує Мінфіну запровадити у 2020 році нову бюджетну програму «Підтримка розвитку регіону українських Карпат» у сумі 2 млрд грн. 

Представників органів місцевого самоврядування гірських територій запрошують до обговорення проєкту Державної стратегії та висловлення пропозицій на Форумі Ресурсного центру до 09 листопада 2019 року.

Ознайомитися з документами і подати пропозиції можна за цими посиланнями:

Проект Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року: Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2027 року: «Розвиток та єдність, орієнтовані на людину»

Перелік та визначення типів українських територій, що будуть в фокусі державної регіональної політики на період  до 2027 року

ФОРМА надання пропозицій щодо досягнення оперативних цілей

Читайте також: Туризм по-новому: що підніме Прикарпаття на прорив

Як писав КУРС, народний депутат України Ігор Фріс різко розкритикував Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 роки.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: