fbpx

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови

Політика 15:41, 16.07, 2020

Під стінами Івано-Франківської обласної ради відбулося віче на підтримку української мови. Обурення у суспільстві викликав законопроєкт нардепа Бужанського № 2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо навчання державною мовою в закладах освіти», який сьогодні мають вносити на розгляд у парламент.

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови 1

«Дуже прикро, що депутати, обрані українським народом, зазіхають на українську мову. І спекулюють на мовному питанні. Нам немає чого ділити! В нас єдина державна мова!» – зазначив депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник.

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови 2

«Чомусь через таких політиків, як Бужанський, ми знову маємо виходити на площі. І говорити всій Україні, що наша мова – єдина державна. Але захищали та захищатимемо наше слово. Мова – це фундамент, основа нашої нації», – додав депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Мстислав Тарас.

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови 3

Команда «За майбутнє» неодноразово ставала на захист української мови. Двічі, 7 та 9 липня, мітингували під стінами Конституційного Суду в Києві, коли тривав розгляд справи за поданням 51 народного депутата про конституційність закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. 

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови 4

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Так говорить Ліна Костенко. І це справді істина. Саме тому Росія століттями намагається знищити нашу мову. Саме тому ми стояли у Києві, стоїмо в Івано-Франківську і будемо відстоювати наше слово доти, доки ті, хто розхитують ситуацію, не затямлять: українська – єдина державна мова в Україні», – наголосив депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Віталій Мерінов.

Мова – основа нації. Команда «За майбутнє» вкотре стала на захист рідної мови 5

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: