fbpx

Микола Палійчук: "В Україні відбувається електоральна революція"

Політика 16:35, 13.06, 2019

“В Україні зараз відбувається електоральна революція, електоральний Майдан. Якими би добрими не були старі політики, які би величезні звіти про свої досягнення вони не подавали, люди хочуть бачити інші обличчя. Українці обиратимуть тих, які ще не були при владі. Я прогнозую, що до парламенту потрапить «Слуга народу», «Голос», на жаль, «Опоблок», «Батьківщина», має шанси Смешко. На мою думку, Ляшко, Садовий, Гриценко, Гройсман, ймовірно, навіть Порошенко у новий парламент не потраплять”.

Таку думку в програмі “Актуальне інтерв’ю” на ОТБ “Галичина” висловив очільник прикарпатського УКРОПу, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук. Говорили у студії і про те, чому люди готові віддати свої голоси за представників українського шоу-бізнесу.

“В країні, на жаль, до сьогоднішнього дня існує олігархічна система. Це коли всі телеканали, газети, сайти, які впливають на думку людей, належать багатим людям. Тоді як активні люди, які можуть проявити себе і щось змінити на рівні держави, не мали доступу до ЗМІ та шансу донести свою позицію широкій аудиторії. Тому ми всі роками вибирали тих самих політиків. А нові так і не з’являлися. І на цьому фоні отримали шанс зірки шоу-бізнесу, які “світились” на екранах, мали свої шоу-програми”, – зазначив Микола Палійчук.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: