fbpx

На Прикарпатті фейкові інспектори "перевіряють" ресторани і вимагають у підприємців гроші

Політика 20:28, 24.12, 2020

В Івано-Франківській області зафіксовано шахраїв, які називають себе працівниками Держпродспоживслужби і, створюючи видимість проведення перевірок, намагаються чинити тиск на підприємців, вимагаючи незаконної винагороди.

Про таких шахраїв повідомили представники ресторанного бізнесу Прикарпаття, повідомляє Держпродспоживслужба в області.

У Держпродспоживслужбі зазначають, що посадові особи служби здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Вони закликають підприємців не допускати до перевірок невстановлених осіб, котрі не представили відповідних документів:

– при здійсненні планового або позапланового заходу державного нагляду (контролю) це посвідчення (направлення) та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу органу державного нагляду (контролю);

при проведенні моніторингових відвідувань це копія наказу про проведення моніторингу та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу.

Також при виявленні неправомірних дій з боку посадових осіб районних, міських управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області закликають  подавати відповідні звернення із зазначенням конкретних прізвищ працівників та суб’єктів господарювання.

Якщо посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області порушують процедуру проведення перевірки чи моніторингового відвідування, схиляють вас до неправомірних домовленостей, вимагають грошової чи будь-якої іншої винагороди – звертайтесь до Національної поліції – тел. 102; на гарячу лінію Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області – тел. 0342-511389; за тел. 050-6702529 або до районних, міських управлінь, відділів (адреси та контактні телефони  – за посиланням).

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: