fbpx

На Прикарпатті майже 200 виборців змінили виборчу адресу

Політика 18:01, 21.08, 2020

Найбільше виборців, які вирішили змінити виборчу адресу, в Івано-Франківській міській громаді. На другому місці ­– Угринівська ОТГ.

За даними Державного реєстру виборців, найбільше громадян, які вирішили змінити виборчу адресу, зареєстровано в Івано-Франківській міській громаді. Зокрема, станом на 20 серпня 25 іванофранківців будуть голосувати не за місцем реєстрації, а за місцем фактичного проживання в інших регіонах, а 26 громадян звернулися до реєстру виборців, аби проголосувати за місцем фактичного проживання в Івано-Франківську. Ще четверо жителів Франківської ОТГ змінили виборчу адресу в межах громади, повідомляє Опора.

На другому місці, за опрацьованими відомостями Держреєстру щодо зміни виборчої адреси, – Угринівська сільська громада. Там станом на 20 серпня у громаду прибули 10 нових виборців.

В інших громадах Івано-Франківської області змінювати виборчу адресу громадяни не поспішають. В інших громадах кількість виборців, які вирішили змінити виборчу адресу, менше 10 осіб.

Загалом в Івано-Франківській області надійшло 67 звернень виборців щодо зміни виборчої адреси у відповідну громаду. 91 людина виявила бажання голосувати за межами регіону в місці фактичного проживання. 13 громадян змінили виборчу адресу в межах регіону.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: