fbpx

На Прикарпатті передумали балотуватися 25 кандидатів, – ОПОРА

Політика 18:07, 10.10, 2020

За інформацією керівництва Івано-Франківської обласної, районних та міських виборчих комісій, які є центрами новоутворених районів, ряд кандидатів у депутати та кандидат на посаду міського голови у встановлені строки відмовились від балотування. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

В  Івано-Франківську обласну раду відмовились балотуватись кандидати, включені у виборчі списки партій: ВО «Свобода» – Василь Малетич та «Європейської Солідарності» – Василь Андрейчук.

В депутати Івано-Франківської районної ради відмовилась балотуватись Анна Радчук від партії «Голос», а в Івано-Франківську міську – Ірина Шуваринська від «Української Галицької Партії».

 У Калуську району раду передумали балотуватись:

  • Володимир Капустянник від політичної партії «Слуга народу»;
  • Віра Луцька від «УДАРу»;
  • Григорій Химич від «Європейської Солідарності»;
  • Назарій Якимчук від «За майбутнє»;
  • Олександр Пицків від «Батьківщини».

Балотуватись у Калуську міську раду відмовились Марія Псюк від «УДАРу» та Назарій Якимчук, який був першим номером у єдиному виборчому списку від політичної партії «За майбутнє».

У Надвірнянську районну раду відмовились балотуватися Оксана Клим’юк від партії «Перемога Пальчевського» та Михайло Попович від ВО «Батьківщина». А від балотування у Надвірнянську міську раду відмовився Степан Федорак від «Європейської Солідарності».

Від кандидування у Коломийську районну раду відмовились:

  • Тарас Михайлюк від «Об’єдання «Самопоміч»;
  • Оксана Боднарук від партії «За майбутнє»;
  • Надія Кінаш від «Європейської Солідарності».

У Коломийську міську раду балотуватись відмовились Василь Гаврилюк від «Народного руху України» та Павло Гуня від «Національного корпусу».

У Косівську району раду відмовились балотуватись Вікторія Лосюк («УДАР») та Михайло Павлюк («Європейська Солідарність»). А у Косівську міську – Андрій Лаврук та Христина Смадич від «Слуги народу».

Також у Косові зняв свою кандидатуру на посаду мера самовисуванець Роман Сверид.

У Верховинську районну раду відмовились балотуватись Андрій Цехняк та Андрій Капелюх від «Платформи громад».

Відповідно до частини першої статті 231 Виборчого кодексу до 6 жовтня включно територіальні виборчі комісії приймають рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови на підставі відповідного звернення кандидата чи місцевої організації партії.

Нагадаємо, недавно Громадянська мережа ОПОРА оприлюднила відео з поясненнями, як правильно заповнити бюлетень під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: