fbpx

На Прикарпатті представники чотирьох партій не відвідали жодного засідання ОВК

Політика 17:36, 24.06, 2019

В Івано-Франківській області члени ОВК від політичних партій «Зелена планета», «Солідарність жінок України», «Нова політика» та Інтернет партії не відвідали жодного засідання окружних виборчих комісій та не прийняли присяги.

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Зокрема, в ОВК №83 (Івано-Франківськ) не відвідували засідань та, відповідно, не прийняли присяги представники партії «Зелена планета» та політичної партії «Нова політика», в ОВК №84 (Тисмениця) – член ОВК від політичної партії «Зелена планета», в ОВК №85 (Калуш) – від Інтернет партії, «Солідарність жінок України» та від партії «Зелена планета». Не з’явився на жодному засіданні та не прийом присягу в ОВК №86 (Долина) представник Інтернет партії.

 Жодне засідання не відвідали також у ОВК №87 (Надвірна) представник партії «Солідарність жінок України», в ОВК №88 (Коломия) – представники «Солідарності жінок України» та Інтернет партії. Представник Інтернет партії також був відсутній на всіх засіданнях у ОВК №89 (Снятин). Усі згадані члени ОВК не прийняли присягу.

«Нам невідомо, з яких причин представники цих партій не відвідали жодного засідання у своїх окружних виборчих комісіях і не прийняли присягу. Згідно з п. 8 ч. 3 ст. 37 Закону «Про вибори народних депутатів України» однією з причин припинення повноважень члена ОВК є його небажання скласти присягу. Закон передбачає, що присягу члени ОВК складають на першому засіданні, в якому вони беруть участь», – пояснює Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області.

Богдан Морикіт також зауважує, що згадані політичні партії мають право замінити своїх членів ОВК, які систематично не відвідують засідання.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: