fbpx

На Прикарпатті "За майбутнє" та "Зелений тризуб" замінили представників у чотирьох ТВК

Політика 18:32, 18.08, 2020

Центральна виборча комісія затвердила перші заміни у складі територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області. У трьох районних ТВК замінили представників партії «За майбутнє». В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб».

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 14 серпня затвердила перші ротації у складі трьох районних та однієї міської ТВК на Прикарпатті.

Відповідна постанова з’явилася на сайті ЦВК, повідомляє Опора.

У Верховинській районній ТВК достроково припинив повноваження член комісії, представник політичної партії «За майбутнє» Петро Текинюк. Його замінила Галина Текинюк.

У Коломийській районній ТВК Сергія Костишака, який також представляв партію «За майбутнє», замінила Аліса Ткачук.

У Надвірнянській районній комісії замість представниці партії «За майбутнє» Катерини Кіч до складу ТВК включили Марію Гунду.

В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб» Людмилу Скорик та включили до складу Віталія Каламбету.

Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 208 Виборчого кодексу України, повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

«Члени комісій, яких замінили, аби отримати повноваження, мають прийняти присягу на засіданні відповідної територіальної комісії», – наголошує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: