fbpx

На вибори з командою "За майбутнє" – зробимо наш край успішним РАЗОМ, – Тетяна Пришляк (№4, Надвірнянщина)

Політика 21:22, 15.10, 2020

“Перспектива розвитку Надвірнянщини, окрім нафтової промисловості, за малим і середнім бізнесом, – заявила в ефірі ТРК “Надвірна” кандидатка в депутати до Івано-Франківської обласної ради від ПП “За майбутнє” Тетяна Пришляк. – Завдання нової влади – створити умови для малого підприємництва, переробки продукції, на яку багатий наш край”.


Деревина, молочна сировина, гриби і ягоди – багатство, яким володіє Надвірнянщщина, – і з цього може початися економічне зростання кожної територіальної громади. “Треба жити за принципом “Свій до свого по своє”, – каже Тетяна Пришляк.

Розповідає, що Надвірна в минулому славилась крафтовим виробництвом, тут процвітало ремісництво – століття-два тому на теренах краю відбувалися кількатижневі ярмаркування, які підтримувала тодішня влада. “То чому цього не може робити українська влада?” – запитує політикиня.

Надвірнянщина – край з великим туристичним потенціалом, і гірськолижний курорт “Буковель”, який вже у складі району, – яскравий цьому приклад.

“Кожне село може мати джерело прибутку – туризм та ресторанний бізнес, – переконана Тетяна Пришляк. – Але для цього треба сприяння влади”.

З 1 січня 2021 року депутати місцевих рад, зокрема і обласні, матимуть значні повноваження, в тому числі захищати інтереси великої і малої промисловості. Від обранців усіх рівнів залежатиме курс розвитку Прикарпаття і району зокрема. Кандидатка в депутати закликає всіх об’єднатися і працювати на благо і добробут Івано-Франківщини.

COVID-19 наочно показав, наскільки українське суспільство не готове до викликів часу і наскільки гострими є проблеми в медицині, освіті, культурі. Ці галузі є дотаційними, вони передусім потребують уваги від держави, а місцеве самоврядування своїми злагодженими діями має включитися у вирішення цих проблем на своїх територіях.

“Важливо, хто представлятиме інтереси громад на місцях, – наголошує Тетяна Пришляк. – Я йду в депутати з командою однодумців “За майбутнє”. Це представники різних професій, спеціалісти різних галузей – отож компетентності і фаховості нам вистачає!”

Вибори-2020 відбуватимуться за новою системою. Всім учасникам цього процесу потрібно проводити просвітницьку роботу, щоб вибори відбулися і до влади прийшли достойні люди.

 “Ми йдемо в органи місцевого самоврядування не для взаємопоборювання – тут не місце великій політиці. Наше завдання – об’єднатися і спрямувати всі зусилля і вміння на розвиток громад Надвірнянщини і Прикарпаття загалом”, – підсумувала Тетяна Пришляк.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: