fbpx

Нардеп від Калуша Едуард Прощук пропустив половину голосувань у Раді. ОНОВЛЕНО

Політика 14:19, 30.09, 2019

Комітет виборців проаналізував участь народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради у вересні.

НА ФОТО: Едуард Прощук

Серед фракцій та груп ВРУ найчастіше брали участь в голосуваннях (натискали «за», «проти» чи «утримався») депутати «Слуги Народу». Упродовж вересня в середньому голосували 88% депутатів СН, повідомляє КВУ.

Однак у фракції «Слуги Народу» є низка депутатів, які частіше за інших ігнорували голосування Ради. Так, 13 депутатів пропустили третину і більше голосувань Ради. Найбільше голосувань пропустили Олександр Дубінський і Дмитро Гурін. Вони взяли участь лише у 35% голосувань Ради.

На третьому місці антирейтингу Едуард Прощук, Едуард Прощук – народний депутат від 85 (Калуського округу) Підприємець з Калуша. Під час передвиборної кампанії Прощук називав себе підприємцем у другому поколінні, родина якого “понад 20 років випікає хліб для мешканців краю”. На виборах переміг народного депутата Віктора Шевченка і міністра енергетики Ігоря Насалика. який взяв участь у 52 відсотках голосувань.

Далі йдуть Юрій Заславський – 55%, Ольга Василевська-Смаглюк – 60%, Олександр Ткаченко – 61%, Ірина Верещук – 66%, Ганна Бондар – 67%, Михайло Радуцький – 67%, Микола Галушко – 67%, Олег Дунда – 68%, Анастасія Красносільська – 69%, Давид Арахамія – 70%.

Офіційно депутати пропустили голосування без поважних причин таких як хвороба чи відрядження.

Щодо інших фракцій, то їхні показники участі в голосуваннях є такими: «Голос» – в середньому голосувало 79% депутатів, «Європейська солідарність» – 71%, «Батьківщина» – 48%, група «За майбутнє» – 46%.

Найчастіше ігнорували голосування Ради депутати «Опозиційної платформи – За життя» (в середньому голосували 25% депутатів).

Всього у вересні було проведено 373 голосування Ради.

Ввечері 30 вересня прессекретарка Едуарда Прощука Олександра Бакун повідомила КУРСу, що нардеп Прощук 19-20 вересня, як перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, у складі делегації їздив у Казахстан на Чемпіонат світу з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. 

“Розпорядження №284 про перебування Едуарда Прощука у Республіці Казахстан з метою участі у Чемпіонаті світу з греко-римської, вільної та жіночої боротьби  підписане Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим є на офіційному сайті ВРУ. Апарат Верховної Ради України був проінформований про відсутність на засіданнях депутата Едуарда Прощука, члена Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування”, – повідомили у пресслужбі нардепа.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: