fbpx

"Не дозволимо маніпулювати від нашого імені": прикарпатські атовці виступили на сесії облради

Політика 19:20, 09.07, 2021

Сьогодні на сесії Івано-Франківської обласної ради міська та обласна Асоціації учасників АТО виступили із офіційною заявою, в якій заявили про свою тверду і принципову позицію щодо утворення і функціонування так званих координаційних рад при ОДА.

"Не дозволимо маніпулювати від нашого імені": прикарпатські атовці виступили на сесії облради 1

“Ми хочемо наголосити, що ніхто і ні за яких умов не буде підмінювати нас собою і ми точно не дозволимо маніпулювати та проголошувати рішення з владних кабінетів від нашого імені. Як би багатьом цього не хотілося, ми зараз єдині і спільно координуємо свої дії та разом приймаємо важливі рішення. Ми сильні та об’єднані одною метою – захист прав та свобод ветеранського руху Прикарпаття і держави загалом. І ми точно будемо відстоювати ці інтереси всіма доступними нам способами”, – заявили ветерани.

Вони наголосили, що готові співпрацювати зі всіма органами влади, але на паритетних засадах і на рівних умовах з двох сторін.

“Ніхто не вправі диктувати нам свої умови з високих кабінетів і ніхто не має права ретранслювати думку чи позицію ветеранської спільноти без відома самих ветеранів. В будь-якому разі, ми твердо будемо відстоювати нашу державницьку позицію і цінності, сформовані за останні роки у прагненні демократичного і вільного суспільства із повагою з боку Держави та її інституцій. Кожен чиновник та посадовець має чітко розуміти, що з учасниками російсько-української війни треба рахуватись і їхня думка та позиція мають значення. Маніпуляції і підміна понять вже в минулому, і пора вам це зрозуміти. Маємо честь!” – зазначили атовці.

"Не дозволимо маніпулювати від нашого імені": прикарпатські атовці виступили на сесії облради 2

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: