fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Обласний "Голос" збирає конференцію для висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських і міських голів

Обласний "Голос" збирає конференцію для висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських і міських голів

Політика 15:49, 12.09, 2020

Рада Івано-Франківської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС» повідомляє про конференцію для висування кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до статті 218 Виборчого кодексу України Івано-Франківська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС» повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: м. Івано-Франківська, вул. Сахарова, 23б відбудеться конференція Івано-Франківської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС». Мета заходу – висування на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів в межах Івано-Франківської області.

З Порядком акредитації представників засобів масової інформації на конференції Івано-Франківської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС» щодо висування кандидатів можна ознайомитися за посиланням тут.

Подання на акредитацію можна надсилати на електронні адреси: [email protected] та [email protected]

Початок реєстрації учасників конференції о 09:30.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: