fbpx

Створеній 3 місяці тому фірмі ОДА надала на 49 років 5 га біля Буковеля

Політика 19:36, 14.06, 2021

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Андрій Ярмольський погодив передачу в тимчасове користування на 49 років 5,2 га землі на території Поляницького лісництва для ТОВ «Галичина Інвестбуд».

Розпорядження Про виділення лісової ділянки у тимчасове користування Ярмольський підписав 9 червня 2021 року.

Земля у лісовому фонді виділяється на 49 років для використання в рекреаційних, культурно-оздоровчих, туристичних та спортивних цілях. Ділянка розташована у кварталі 23, виділи 1, 2, 5 – поруч з курортом “Буковель”.

земельні ділянки біля Буковелю

Процес погодження для «Галичина Інвестбуд» зайняв менше місяця. 11 травня цього року заявку фірми на ділянку погодили в “Ворохтянському лісовому господарстві”, вже 17 травня погодження підтвердили в Держлісагентстві, 27 травня фірма звернулася до ІФ ОДА і 9 червня отримала погодження керівництва обласної адміністрації.

ТОВ «Галичина Інвестбуд» зареєстрована в Івано-Франківську 22 лютого 2021 р. за адресою: вул. Грушевського, будинок 22А. Статутний капітал фірми 50 тисяч грн. Директор компанії – Петро Василащук. Власник ТОВ “Галичина Інвестбуд” Кавлак Василь Миколайович.

Основний вид діяльності: оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Серед інших: будівництво житлових і нежитлових будівель та надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У власності Василя Кавлака готельно-відпочинковий комплекс “Westhills” у Поляниці, неподалік якого і роташована ділянка.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: