fbpx

Оксана Савчук пояснила, чому вступила у депутатське об'єднання "Кубань"

Політика 17:17, 22.10, 2019

У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об’єднання “Кубань”. Його очільник, нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко, пояснив, що депутати з цього об’єднання планують повертати в культурне, політичне й соціальне поле України етнічні території та етнічних українців. Розпочати хочуть з Кубані, яка входить до складу Російської Федерації. Під такою ідеєю підписалися 13 народних обранців.

Оксана Савчук пояснила, чому вступила у депутатське об'єднання "Кубань" 1

Загалом до цього міжфракційного об’єднання ввійшли 8 депутатів з “Європейської солідарності”, по двоє – з фракції “Голос” та депутатської групи “За майбутнє”, а також мажоритарниця-“свободівка” з Івано-Франківська Оксана Савчук, інформує рух “Чесно”.

Олексій Гончаренко зазначив, що наразі учасники об’єднання обмірковуватимуть політику повернення до соціального й культурного поля України етнічних українців. Він також висловив думку про те, що потрібно створити “картку українця”.

“Свободівка” Оксана Савчук сказала, що вирішила вступити до цього об’єднання через близькість історії українського народу, його культури з Кубанню: 

“Це не тільки про історію та сучасність. У цьому краї проживає велика кількість українців, яким важливо зберегти свою українську самоідентифікацію”.

Нагадаємо, раніше Савчук зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови, запропонувавши перенести святкування Дня Незалежності України на 22 січня – день проголошення IV Універсалу Центральної Ради УНР, яким було відновлено державність української нації. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: