fbpx

Олександр Шевченко: "Команда "За майбутнє" об’єднує успішних людей та професіоналів своєї справи"

Політика 20:37, 14.10, 2020

Команда «За майбутнє» об’єднує професіоналів, людей, які досягли успіху в різних сферах. Про це в ефірі обласного телебачення «Галичина» розповів лідер виборчого списку політичної партії «За майбутнє» до Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко.

«Люди відійшли від тих розумінь, що у владі мають бути старі чи молоді. На мою думку, це мають бути успішні люди, – успішний медик, підприємець, правозахисник, вчитель чи інші. Бо інколи під брендами політичних партій до влади приходять ті люди, успіх яких є сумнівним. Тому всі наші 1224 кандидати, які наповнили політичну силу «За майбутнє» на Прикарпатті, це передусім ті люди, які успішні в своїй роботі чи стосунках з громадою, а не популісти. Тому я раджу людям дивитись по ділах, бо як віра мертва без дій, так само і політикум без реальних справ абсолютно мертвий», – вважає Олександр Шевченко. 

Олександр Шевченко заявив, що представники політичної партії «За майбутнє», яких оберуть до міської, районної чи обласної рад, будуть об’єднувати свої зусилля навколо інтересів громади. 

«Якщо фракції в обласній чи міській раді не будуть займатись домовленостями, то ми готові з ними співпрацювати. Ми маємо механізм, який буде контролювати використання бюджетних коштів, – це відповідальні політики. Якщо ми будемо мати більшість у всіх радах, то такий моніторинг буде відкритий і жодного непрозорого рішення не на користь громади не буде. А з іншими ми будемо співпрацювати і висвітлювати непрозоре використання грошей платників податків», – заявив Олександр Шевченко. 

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: