fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: "В політиці залишаюся. В Івано-Франківську підтримую до Верховної Ради Андрія Сторожука"

Олександр Шевченко: "В політиці залишаюся. В Івано-Франківську підтримую до Верховної Ради Андрія Сторожука"

Політика 20:03, 08.07, 2019

– Пане Олександре, ви наразі чинний народний депутат від Івано-Франківщини. На вибори цього разу не йдете і заявили про підтримку кандидата від «Слуги народу» Андрія Сторожука…

– Так, я переконаний, що Україна після виборів нового президента отримала шанс на швидкі зміни на краще. Але ми всі знову напередодні нового важливого вибору – 21 липня на дочасних виборах до Верховної Ради України. Це не прості вибори, це фактично наш вибір шляху розвитку нашої країни. Вибір, який є надзвичайно важливим для нас, наших родин, для наших батьків, для наших дітей. Для якісних змін в Україні залишився ще один крок – завершити зміну старих політичних еліт. Старі політики і чиновники, які десятки років у владі, які відповідальні за ситуацію в державі, повинні бути замінені на нове покоління, на нові політичні еліти. Старі політичні партії, які мали шанс, але скористалися ним не на користь держави, повинні піти на «політичну пенсію». У владу повинні прийти добре освічені, не зіпсовані корупційною круговою порукою, спрямовані в майбутнє, мотивовані саме на служіння людям політики, депутати. Саме тому, друзі, мешканці Івано-Франківська, я закликаю вас 21 липня обрати до Верховної Ради від міського виборчого округу Андрія Сторожука.

– Чому саме Андрія Сторожука ви вирішили підтримати?

– Андрія я знаю давно і добре. І довіряю йому. Він багато років тихо і без самопіару допомагав людям як юрист, як представник нашої команди. Керував потужними соціальними проектами. Як правник він взяв участь у написанні десятків законопроектів, що були подані до Верховної Ради. Він добре освічений, досконало володіє іноземними мовами. Тобто, можна сказати, що він «в темі», він одразу ж готовий включитися в роботу в парламенті. Він є членом ефективної команди, яка вміє і знає, як лобіювати інтереси нашого міста і нашого краю в центральних органах влади. Ми багато говорили з Андрієм. Він готовий до співпраці з усією громадою міста. Він вважає себе членом саме команди всіх іванофранківців. І це правильна позиція. Нам з вами необхідні єдність і віра. Усвідомлюю, що всі ми маємо різні політичні погляди, різні політичні вподобання. Поважаю їх. А тих, хто довіряє мені, – закликаю віддати свій голос за Андрія Сторожука.

– Багато запитань читачів є про Ваші плани. Ви залишаєте політику?

– Ні, я не йду з політики. Відчуваю свій обов’язок і надалі служити людям в найвищій формі. Хочу надалі бути ще більш ефективним і спрямувати весь свій потенціал на розвиток як Івано-Франківська, Прикарпаття, так і всієї України! Саме на тому, де буду максимально потрібним. Я готовий підтримати молодих та ментально нових політиків. Команду, яка замінить всіх «вічних» політиків, що десятиліттями були топовими державними чиновниками. І які персонально відповідальні за ситуацію, в якій опинилася Україна. Хочу ще щиро подякувати франківцям за той кредит довіри, який вони надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року, одразу ж після Революції Гідності, на тодішніх дочасних виборах. Я завжди пам’ятав про відповідальність перед франківцями та завжди відчував їхню підтримку. Також хочу запевнити, що всі соціальні і благодійні програми та проекти, що наша політична команда втілювала багато років поспіль за підтримки Буковелю, будуть працювати далі – програми реабілітації людей з інвалідністю, реабілітації поранених бійців, оздоровлення родин загиблих, програма навчання катанню на гірських лижах для першокласників, пластунські та християнські вишколи, програми відпочинку пенсіонерів та малозабезпечених, соціальний табір «Артек-Буковель», програма підтримки українського книговидавництва та мистецтва… Готовий і надалі лобіювати та відстоювати інтереси нашого міста, нашого краю на всіх рівнях. Наша команда продовжить багато розпочатих програм, в тому числі програму будівництва доріг, розвитку туризму Прикарпаття та інших. Переконаний, що нам разом все вдасться і ми збудуємо в Україні ту омріяну країну Гідності і Правди.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: