fbpx

Олексій Петечел закликає кандидатів перестати використовувати дітей для агітації у Франківську

Політика 17:48, 03.07, 2019

Кандидат у народні депутати від "Європейської Солідарності" по івано-франківському виборчому окрузі Олексій Петечел закликав конкурентів відмовитися від використання дітей для агітації.

Відеозвернення Олексій Петечел опублікував у мережі “Фейсбук”.

“Хочу висловити занепокоєння щодо фактів використання неповнолітніх дітей у передвиборній агітації. Я за те, щоб хлопці і дівчата долучалися до активної діяльності. Але як батько 12-річної доньки переконаний, що ми не маємо права забирати у наших дітей право на дитинство, право на відпочинок. 

І хоч сьогодні точаться юридичні дискусії, щодо цього питання, переконаний, що етичним буде відмовитися від використання дітей у виборах. Сподіваюся що ви підтримаєте мене у простому бажанні зробити дітей щасливими”, – сказав кандидат.

Чи етичним є використання дітей у передвиборчій агітації?

Опубліковано Олексій Петечел Середа, 3 липня 2019 р.

У Нацполіції Івано-Франкіщини повідомили, що правоохоронці проводять перевірку з приводу ймовірного використання дітей для агітації у виборчій кампанії.

2 липня у соціальній інтернет-мережі «Фейсбук» було розміщено інформацію про те, що в Івано-Франківську представники однієї з політичних партій – суб’єкта виборчого процесу, на думку автора публікації, залучають дітей до активної передвиборчої агітації.

“За цим фактом в поліції розпочато перевірку, в ході якої буде встановлено законність використання неповнолітніх для популяризації політичної партії”, – повідомляють у поліції. 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: