fbpx

Ольга Ситник (Галабала) назвала причини проросійського реваншу. ВІДЕО

Політика 16:17, 09.07, 2019

Політики в Україні здійснюють маніпуляції і поділ. Все те, що робив Порошенко протягом 5 років свого президентства, мало реваншистський характер і укріплювало позиції Медведчука, Ахметова та інших проросійських олігархів. Натомість він прикривався своїм «патріотизмом», стаючи співвласником їхніх бізнесів та збільшуючи прибутки.

НА ФОТО: Ольга Ситник

Про це заявила депутат Івано-Франківської обласної ради, одна з лідерок партії «ВОЛЯ» Ольга Ситник (Галабала) у своєму відеоблозі у соціальній мережі Фейсбук.

Вона також схвально відреагувала на заяву Зеленського щодо російського каналу 24 і каналу NewsOne, який належить Медведчуку, які фактично здійснили інформаційну провокацію в Україні.

«Я аплодую такій заяві. Але поки це тільки оцінка. За нею мають слідувати дуже чіткі дії. РНБО має інструменти, які може задіювати, або, щоб позбавити ліцензії NewsOne, Інтер, 112 канал, які фактично займаються кремлівською пропагандою, або накласти інші санкції на Медведчука. І я вважаю, що це треба обов’язково зробити, тому що і так ми вже дуже багато допустили. Зараз рейтинг партії «За життя» Медведчука 13%, Опозиційний блок також поступово добирається до бар’єра, і це означає, що в новому парламенті ми можемо мати мінімум 20% абсолютно проросійських сил, що є величезною загрозою», – сказала Ольга Ситник (Галабала).

На її думку, така заява є нетиповою для українського політикуму.

«Раніше нами постійно намагалися грати. Спекулювали на протистоянні Росії, України, використовуючи і апелюючи, наприклад, питанням української мови. Таким чином, така політика була спрямована на розділення. Анексія Криму, окупація Донбасу, війна з Росією – це її наслідки. Я маю величезні сподівання, що колись будуть оприлюднені результати допиту Тягнибока після Майдану, де він дуже чітко зізнається в тому, що його фінансувала Партія Регіонів. Це просто яскравий приклад того, яким чином будувалась політика. Все було спрямоване на те, щоб розділити людей, щоб утримувати свій електорат. Всі були з’єднані спільними інтересами і розігрували перед народом гру», – говорить одна з лідерок партії «ВОЛЯ».

Ольга Ситник (Галабала) заявила, що однією з причин проросійського реваншу є корумпованість українських судів, які формувались Порошенком задля контролю над ними.

«Невже дехто вважає, що проросійський реванш виник за останній місяць президентства Зеленського?! Якщо подивитися на всі питання, які стосуються Портнова, Клюєва, Шарія, Іванющенка і т. д., то це все питання українських судів, формування яких ставило собі на меті тримання їх під контролем. І фактично, це наслідок того, що ми маємо сьогодні такі судові рішення. Проблема Зеленського, не знаю, чи це в плюс, чи в мінус, що він не взяв в руки судову систему. Вона зараз глибоко корумпована. І різні люди, не будучи під кримінальним переслідуванням попередньої влади, будуть цим користуватись», – сказала Ольга Ситник (Галабала).

Політикиня також навела 3 факти щодо реваншу:

«Перший – Злочевський, колишній міністр екології уряду Януковича, який створив одну з найбільших приватних нафтогазовидобувних компаній «Бурізма». Після Революції Гідності він втік, і начебто дуже довго тривало кримінальне розслідування щодо нього. Але воно закінчилось у лютому 2018 року, коли Злочевський повернувся в Україну і з нього були зняті всі обвинувачення. І почалось сприяння йому у видачі дозволів на видобування нафти і газу в Україні. Це відбувалось тому, що Порошенко де-факто став співвласником компанії «Бурізма холдінг» .

Другий – Ахметов, олігарх, який абсолютно підконтрольний російській вертикалі. Спочатку був неугодний і НКРЕКП, яке очолює менеджер «Рошену» Дмитро Вовк. Ця людина є повністю підконтрольною Порошенкові. Спочатку вони переглянули тарифи для електростанцій, всіх, крім, теплових, які є майже у монопольній власності Ахметова, який на той час був «ворогом, олігархом, рукою Кремля» і т. д. У зв’язку з цим рішенням майже збанкрутувала компанія ДТЕК Ахметова. І в цей момент компанія ICU, засновником якої була керівниця Нацбанку, людина Порошенка Гонтарєва, скупила єврооблігації ДТЕК. І, фактично, Порошенко став її співвласником. Після цього менеджер НКРЕКП Вовк вводить формулу «Ротердам плюс», коли наші кошти починають мігрувати у кишені Порошенка і Ахметова, створюючи їм надприбутки зі споживання електроенергії. Тоді ж Ахметов автоматично перестав бути ворогом для Порошенка.

Третій – найважливіший факт, який стосується Медведчука. Чому він зміг скупити собі стільки телеканалів?! Відповідь дуже проста: він є бізнес-партнером Порошенка з 2018 року, і разом вони вивели з державної власності трубопровід «Самара – Захід» і отримали монополію на ринку дизельного палива в Україні, і мають з цього надприбутки. Це дозволило Медведчуку укріпити свої позиції в Україні».

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: