fbpx

ОПОРА прогнала Марцінківа з виборчої дільниці, його заступник прикрився журналістським посвідченням

Політика 15:48, 21.07, 2019

На виборчій дільниці №260898, що на вул. Івасюка в Івано-Франківську, спостерігачі ОПОРИ побачили міського голову Руслана Марцінківа, який спілкувався із членами ДВК. Мера попросили покинути дільницю.

НА ФОТО: Руслан Марцінків

Спостерігачі ОПОРИ поцікавились у Руслана Марцінківа, чому він перебуває на дільниці, адже на той момент, як свідчили світлини у соцмережах, міський голова вже проголосував. Марцінків відповів, що як представник органу місцевого самоврядування цікавиться перебігом виборчого процесу. Він повідомив, що має журналістське посвідчення від місцевого ЗМІ, яке залишив в авто, бо досі його про посвідчення ніхто не питав.

Після спілкування зі спостерігачем ОПОРИ міський голова покинув межі виборчої дільниці.

Разом із Русланом Марцінківим на дільниці також перебував перший заступник міського голови Микола Вітенко – він показав спостерігачці ОПОРИ журналістське посвідчення.

«У день голосування на виборчій дільниці дільниці можуть перебувати довірені особи кандидатів, члени комісій вищого рівня, уповноважені особи партій, спостерігачі – міський голова та його заступники у цей перелік не входять», – сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: