fbpx

«Освіта, медицина, культура та спорт мають прийти на зміну дорогам, мостам та бруківкам», – УДАР

Політика 18:51, 12.10, 2020

Юрій Соловей у відеозверненні озвучив основні пріоритети програми партії УДАР на Івано-Франківщині та бачення успішної розбудови громад. Політик розповів про основні напрямки діяльності УДАРу після перемоги на місцевих виборах 25 жовтня.

 «Хтось бачить успіх у нових дорогах, хтось – у нових мостах. Ще хтось, можливо, у бруківці, а ще хтось – фасадах чи дворах будинків. Ми ж бачимо цей успіх через сучасну освіту та розвинену культуру. Ми бачимо успіх через ефективну медицину і сучасну спортивну інфраструктуру. З цими речами особисто я і наша команда іде до громади на цих чергових місцевих виборах. Це ті речі, які ми будемо відстоювати, перебуваючи в органах місцевого самоврядування. Це наша ціль, наші пріоритети», – заявив Юрій Соловей.

У передвиборчій програмі ударівці Івано-Франківщини пропонують щорічно спрямовувати не менше 45% бюджету розвитку Івано-Франківської області на оновлення та будівництво освітніх закладів. Важливим пунктом програми УДАРу є закупівля для освітян 3% житла, яке щорічно здається в новобудовах в громадах Івано-Франківської області. Також пропонується виділення коштів із бюджету на технічні засоби навчання для застосування новітніх технологій під час аудиторного та дистанційного навчання.

У сфері медицини ударівці пропонують виділяти не менше 20% бюджету розвитку Івано-Франківської області на оновлення лікарень та поліклінік. Важливою є підтримка медичних працівників, яким планується закуповувати із бюджету 2% житла, яке щорічно здається в новобудовах в громадах Івано-Франківської області. Також команда УДАР пропонує щорічно закуповувати за кошти обласного бюджету для кожного медика області страховий поліс з максимальним рівнем покриття страхових витрат. 

Програма партії УДАР передбачає спрямування не менше 10% бюджету розвитку Івано-Франківської області на розвиток спортивної інфраструктури, а також щорічне виділення із обласного бюджету 1200 грн на заняття спортом кожній дитині у віці від 5 до 17 років включно. 2% житла, яке здається в новобудовах Івано-Франківської області, команда УДАР пропонує кожного року спрямувати на підтримку тренерів та спортсменів.

На розвиток  інфраструктури у сфері культури партія УДАР пропонує спрямувати не менше 10% бюджету розвитку Івано-Франківської області. В цій сфері важливим є збереження культурної спадщини, вироблення чіткої стратегії збереження архітектурних пам’яток, розвиток музичного, образотворчого, хореографічного, театрального та сучасних видів мистецтва.

Івано-Франківщині – сучасну освіту, розвинену культуру, ефективну медицину та спортивну інфраструктуру!

Опубліковано Команда УДАР Івано-Франківськ Неділя, 11 жовтня 2020 р.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: